Nowoczesne okna? Innowacje są w zasięgu ręki!

Czasy, w których okna postrzegane były wyłącznie jako jeden z elementów budowlanych odchodzą w zapomnienie. Dziś stają się pełnoprawnym elementem aranżacji, stoją na straży komfortu termicznego i akustycznego domowników, otwierają wnętrza na przydomowy krajobraz, a do tego wyróżniają budynek na tle okolicznej zabudowy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego w naszej ofercie znajdziesz okna „szyte na miarę”, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wielkogabarytowe przeszklenia? Całoszklane narożniki? Stolarka ALU lub PCV w bardziej tradycyjnej odsłonie? To dopiero początek naszego spojrzenia na okna. Innowacje? Mamy je na uwadze! Nowoczesne systemy bezpieczeństwa, najwyższej jakości pakiety szybowe, rozwiązania konstrukcyjne, które o krok wyprzedzają swoje czasy? Dziś okna to coś więcej niż kawałek szkła w ramie.

Szukasz designerskich drzwi? Innowacje witają już od… progu

Są prawdziwą wizytówką domu, dbają o ciepło i ciszę, chronią przed wizytą niepożądanych gości, a tych oczekiwanych witają z szeroko otwartymi… skrzydłami! Drzwi, bo o nich mowa pełną w domu cały szereg niezwykle ważnych zadań. Muszą być zatem efektywne i efektowne, funkcjonalne i estetyczne. Nasz sposób na idealne drzwi? Innowacje, design i jakość! Oddajemy w Twoje ręce modele z aluminium i PVC wzbogacone o nowoczesne systemy otwierania (bluetooth, czytnik linii papilarnych, zamki RFID), w wielu różnych liniach stylistycznych i z pełną możliwością personalizacji.

Rozwiązania jutra? Mamy je już dziś!