Designerskie i doskonałe technicznie drzwi aluminiowe zewnętrzne

Jeszcze do niedawna aluminium kojarzone było z budownictwem przemysłowym. Z pozoru chłodne i ascetyczne, dziś zupełnie zmienia swoje oblicze, z rozmachem wchodzi na domowe salony i stanowi silną pozycję w aranżacji wnętrz. Choć nie tylko! Prawdziwym hitem ostatnich sezonów stają się nowoczesne drzwi zewnętrzne z aluminium, które łączą w sobie najwyższe parametry technicznie, niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne i niebanalny design. Czym jeszcze zaskoczą Cię innowacyjne propozycje marki OknoPlus?


Drzwi aluminiowe – wejściowe rewolucje na miarę XXI wieku

Powiedzieć o nich nowoczesne, designerskie i oryginalne, to jak nie powiedzieć nic. Do doskonałych walorów wizualnych drzwi aluminiowych zewnętrznych OknoPlus należy bowiem dodać znacznie więcej cech – wysoką jakość, wyśrubowane parametry w pełni dostosowane do Warunków Technicznych 2021, pełne bezpieczeństwo i solidność wykonania. Czym jeszcze Cię zaskoczą?

Nowoczesne drzwi zewnętrzne Reveal

Przenikalność cieplna już od 0,80 W/m2K, współczynnik przenikania ciepła szyby na poziomie 0,6 W/m2K, pakiety szybowe o grubości 48 mm, a do tego niezwykle ciepła ramka oraz imponujące wodo- i wiatroszczelność. Drzwi aluminiowe wejściowe Reveal to idealna propozycja dla tych, którzy w przypadku technologii i niezawodności nie chodzą na żadne kompromisy. Rozwiązanie doskonale wpisuje się w założenia WT 2021, dopełni projekty domów energooszczędnych i pasywnych, a do tego zachwyci gości i domowników wysmakowanych wzornictwem. 27 różnorodnych paneli – z przeszkleniami lub bez, imitujących drewno, kamień czy beton, w stonowanych barwach, a może zupełnie niestandardowych? Wybór należy do Ciebie!

Drzwi aluminiowe zewnętrzne STAR – prawdziwa gwiazda Twojego projektu

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego walory techniczne powinny zawsze iść w parze z nienagannym wzornictwem. W przypadku nowoczesnych drzwi zewnętrznych STAR za oryginalnym licem skrzydła, dostępnym w wariancie okleiny drewnopodobnej oraz w szerokim wachlarzu barw palety RAL, stoi współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,57 W/m²K (drzwi pełne) i 0,89 W/m²K (drzwi z pakietem szybowym). Panele nakładkowe wykonane są z blachy aluminiowej (zewnętrzna 3 mm, wewnętrzna 2 mm) wypełnionej twardą pianką izolacyjną PU, G-60 kg/m³.

Doskonały standard izolacyjności termicznej, wysoka ergonomia użytkowania, zachwycająca funkcjonalność i ciesząca oko estetyka? Drzwi aluminiowe wejściowe polecają się do każdego projektu domu!