Ponadczasowe piękno, które nigdy nie wychodzi z mody

Pasują do wszystkiego, ze wszystkim wyglądają dobrze. Z wyrazistymi, kontrastującymi barwami stworzą prawdziwie intrygujący duet, zaś w zestawieniu tonalnym wywołają poczucie harmonii i spokoju. Drzwi zewnętrzne białe, bo o nich mowa, to prawdziwa klasyka, która opiera się mijającym trendom, a dzięki wpływowi nowoczesnego designu oraz ciekawym dodatkom nabierają oryginalnego charakteru i stają się mocnym punktem kompozycji każdej elewacji. Idealne drzwi wejściowe? Białe sprawdzą się doskonale – zwłaszcza, gdy „uszyjesz je na miarę” potrzeb swojego projektu!


Drzwi zewnętrzne – białe, ale wcale nie nudne

Powiedzieć, że drzwi wejściowe białe to ponadczasowa klasyka, to jak nie powiedzieć nic. Ta uniwersalna barwa od lat towarzyszy bowiem aranżacjom utrzymanym w różnych stylach. W kompozycjach scandi i boho dba o ciepło i światło, w ascetycznych loftach i projektach industrialnych stanowi przeciwwagę dla chłodnej szarości i wszechobecnej czerni, zaś w zestawieniach klasycznych podkreśla harmonię i ład.  Jak jednak sprawić, by z pozoru zachowawcze i niewyróżniające się drzwi zewnętrzne białe, niczym kameleon, dopasowały się do wybranej aranżacji wnętrz, elewacji i strefy wokół domu? Tu z pomocą przychodzą wzornicze dodatki i akcesoria, dzięki którym skrzydło nabierze indywidualnego charakteru.

Nasz pomysł na drzwi wejściowe? Białe tło i niebanalne wykończenie

A w tym przypadku jest z czego wybierać! Drzwi z monumentalnym przeszkleniem, które będzie dominantą kompozycyjną, a może szklanymi elementami wpuszczającymi do wnętrza cieple refleksy światła? Jednolite wybarwienie, czy biel połączona z innymi kolorami, a nawet fakturą drewna? Drzwi białe zewnętrzne z tradycyjną klamką lub rzucającym się w oczy pochwytem? Drzwi zewnętrzne białe są jak płótno w rękach kreatywnego malarza i to od Twojej wyobraźni zależy, jakiego kształtu nabierze efekt finalny. 

ALU czy PVC? Oto jest pytanie!

W naszej ofercie znajdziesz drzwi białe zewnętrze wykonane zarówno z aluminium – Reveal oraz STAR, jak i PVC – Aluglass oraz Classic. Niezależnie od materiału, z którego zostały stworzone, nasze rozwiązania charakteryzują doskonałe parametry techniczne, co sprawia, że odnajdą się doskonale w projektach domów energooszczędnych oraz pasywnych. Są niezwykle ciepłe, wodo- i wiatroszczelne, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a do tego gwarantują upragnioną ciszę i bezpieczeństwo.

Współczesna architektura to nie tylko wyjątkowy design, ale i nacisk na oszczędności – ekologiczne i ekonomiczne. Nowoczesne drzwi zewnętrzne białe – aluminiowe lub PVC od OknoPlus doskonale wpisują się w ten trend. Efektywnie i efektownie zarazem, prawda?