Modne drzwi zewnętrzne? Drewnopodobne to strzał w dziesiątkę!

Drewno to materiał, który od lat nie daje się strącić z podium najchętniej wybieranych elementów wykończeniowych. Jest nie tylko ponadczasowe i niezwykle eleganckie – budzi również niezwykle ciepłe skojarzenia. Zwłaszcza, gdy wita nas już od wejścia. Ale czy to jedyny możliwy wybór, gdy w drzwiach urzeka nas faktura sosny, dębu czy orzecha? Nic bardziej mylnego. Trwalszą alternatywą, której nie trzeba poddawać czasochłonnej pielęgnacji, a wizualnie niczym nie ustępuje swojemu pierwowzorowi, będą drzwi zewnętrzne drewnopodobne. Takie, które zagrają doskonale w wersji saute, jak i w ducie z innymi, designerskimi dodatkami.


Drzwi wejściowe drewnopodobne – w wariancie ALU czy PVC?

Mówiąc aluminium, przed oczami staje nam zimna szarość. Myśląc o PVC, widzimy nieciekawą, nadgryzioną zębem czasu biel. Te skojarzenia od dawna przestały mieć zastosowanie w przypadku nowoczesnej stolarki otworowej, która niczym kameleon potrafi zmieniać swoje barwy, faktury i wykończenia. Warianty w dowolnym odcieniu palety RAL? Skrzydła imitujące beton lub kamień? Niebanalne przeszklenia? A może drzwi zewnętrzne drewnopodobne? Aluminium lub PVC otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości kreacyjne!

Jasna sosna? Głęboki orzech? Drzwi zewnętrzne drewnopodobne niejedno mają oblicze

Tak, jak różnorodna potrafi być natura, tak wieloma wariantami zaskoczą Cię nowoczesne drzwi wejściowe drewnopodobne. Do wyboru mamy bowiem całe spektrum „drewnianego piękna” – od jasnych klimatów skandynawskiej sosny, przez rustykalny, ciepły orzech, aż po kolonialne, ciemne brązy dębów. Ale to nie koniec ich designerskich możliwości. Drzwi zewnętrzne drewnopodobne zaprezentują się doskonale w towarzystwie szkła oraz całego wachlarza kolorów RAL – zwłaszcza z bielą, szarością, antracytem lub czernią. Dodajmy do tego opcję personalizacji pochwytu oraz nowoczesne sposoby otwierania (np. czytnik linii papilarnych lub Bluetooth), a okaże się, że w personalizowaniu wymarzonych drzwi ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Drzwi wejściowe drewnopodobne – doskonałe pod względem wizualnym i technicznym

Walory estetyczne, choć niezwykle ważne, to tylko połowa sukcesu, gdy stawiamy na niezawodne i trwałe drzwi zewnętrzne drewnopodobne. Niezwykle istotne stają się ich parametry, które stają na straży termiki, ciszy i bezpieczeństwa domowników. Oddajemy w Twoje ręce rozwiązania o niskim współczynniku przenikania ciepła, wysokiej dźwiękoszczelności i doskonałej klasie bezpieczeństwa – takie, które doskonale dopełnią nowoczesne domy – zarówno energooszczędne, jak i pasywne.