Nowy produkt w czasach pandemii – Saint-Gobain docenia nasz rozwój!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Produkty.

Szklany wymiar Saint-Gobain - OknoPlus

W najnowszym numerze Szklanego wymiaru, magazynu dla Pracowników międzynarodowej firmy Saint-Gobain, produkującej między innymi wysokiej klasy zespolenia szyb do okien, ukazał się wywiad z Izabelą Trybą, Dyrektor Handlowym OknoPlus, opisujący nietuzinkowe podejście OknoPlus do wprowadzania nowych produktów na rynek oraz naszego najnowszego okna aluminiowego Reveal. Filozofia naszej firmy opiera się na innowacyjności. Naszym celem jest… Więcej »

Morlite Vision Innowacją Roku 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Innowacja Roku 2019 - statuetka - OknoPlus

Odwiedzający Wystawę Innowacji podczas targów Warsaw Expo Design w Nadarzynie zdecydowali, że nasza konstrukcja Morlite Vision, wyposażona w szyby Priva-Lite i EGLAS by Saint-Gobain to Innowacja Roku 2019! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy w dalszym ciągu dostarczać innowacje dla naszych klientów. Szczegóły o produkcie innowacyjnym znajdują się pod adresem: http://innowacje.forumbranzowe.com/produkty/okno-przesuwne-morlite-vision/

Zapraszamy na Wystawę Innowacji 2019

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Wystawa Innowacji 2019 - OknoPlus

W dniach 3-6 października 2019 roku we współpracy z Forum Branżowym prezentujemy innowacje! Wystawa Innowacji w ramach Warsaw Home Expo 2019 będzie prezentować najnowsze trendy branży stolarki otworowej. OknoPlus zaprezentuje konstrukcję przesuwną Morlite Vision z innowacyjnymi szkleniami: szybą Priva-lite, która zmienia swoją przezierność oraz szkłem grzewczym EGLAS. Dla naszych klientów, którzy chcą odwiedzić targi mamy… Więcej »

Morlite i Genesis z nagrodami euroTOPTEN Okna 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Euro TOPTEN Okna 2019 - OknoPlus

Jak wygrywać, to podwójnie. Aż dwa modele naszych okien: Genesis i Morlite zdobyły wyróżnienie w V edycji prestiżowego konkursu euroTOPTEN Okna 2019. 330 produktów oceniano w oparciu o deklarację cech potwierdzonych przez badania certyfikowanych jednostek, obiektywne testy i analizy, opracowane przez niezależne instytucje. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki, uzupełniona o pozostałe parametry i współczynniki: przenikania ciepła okna,… Więcej »

Konferencja OknoPlus Design i Użyteczność

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Konferencja design i użyteczność 2018 - OknoPlus

Stały rozwój i otwartość na proponowanie klientom innowacji są jednymi z kluczowych wartości OknoPlus. Dlatego też w duchu rozwoju w Podzamczu koło Ogrodzieńca, w hotelu Poziom 511 Design Hotel&SPA odbyła się konferencja OknoPlus Design i Użyteczność, podczas której marka jak i Partnerzy OknoPlus zaprezentowali nowości oraz trendy w branży stolarki okiennej na kolejne lata. Wśród… Więcej »

10 i 11 maja 2018 nasze salony w okrojonym składzie doradców

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje.

Szkolenie handlowców - OknoPlus

Szanowni Państwo! Chcąc prezentować Państwu najnowsze dostępne rozwiązania na rynku stale szkolimy naszych handlowców w zakresie innowacji. W związku z tym w dniach 10-11 maja 2018 roku nasi handlowcy uczestniczą w wewnętrznej konferencji OknoPlus Design i Użyteczność. Większość naszych salonów będzie w tych dniach nieczynna lub też w okrojonym składzie doradców handlowych. Bardzo prosimy o… Więcej »

Podsumowanie Roku 2017 w OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Podsumowanie roku 2017 - OknoPlus

W niezwykle podniosłej atmosferze w kultowym miejscu na kulinarnej mapie Krakowa – Studiu Qulinarnym na krakowskim Kazimierzu – OknoPlus podsumował całoroczną współpracę w obecności TOP15 Partnerów Handlowych. Na początku Prezes OknoPlus Wacław Figiel podziękował Partnerom za ciągłe dążenie do rozwoju w zakresie prezentowania oferty OknoPlus klientom ostatecznym. Dyrektorzy OknoPlus natomiast – Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy… Więcej »

Nowy salon OknoPlus w Gliwicach

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Partnerzy.

Nowy salon OknoPlus w Gliwicach

Od tego miesiąca zapraszamy Państwa do naszego nowego salonu sprzedaży w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej 22. Miejsca parkingowe znajdą Państwo zaraz za rogiem przy ul. Nowy Świat. Salon sprzedaży jest prowadzony przez Autoryzowanego Partnera Handlowego OknoPlus – firmę Inter-Bud. Inter-Bud Gliwice ul. Mikołowska 2244-100 Gliwice kom. 780 131 270 interbud@oknoplus.com.plgliwice@interslask.plwww.interslask.pl Godziny otwarcia:Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:00Sobota oraz inne dogodne dla… Więcej »

OknoPlus po raz 8. Mistrzem Innowacji Winkhaus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Odebranie nagrody Mistrz Innowacji Winkhaus 2017 - OknoPlus

Już po raz 8. zostały wręczone nagrody Mistrz Innowacji Winkhaus dla firm, które w najbardziej skuteczny sposób wdrażają innowacje w branży stolarki okiennej. Po raz 8. z rzędu OknoPlus został laureatem tej nagrody. Tym razem w dwóch kategoriach: WH Planer oraz Okno na 6-tkę (drugie miejsce salony sprzedaży OknoPlus w Libertowie). Uroczyste wręczenie nagród miało… Więcej »

Najlepsi Przedstawiciele Handlowi OknoPlus 2016

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Najlepsi Przedstawiciele Handlowi OknoPlus 2016 - OknoPlu

Szanowni Państwo! W dniu 7 kwietnia 2017 w Q Hotel Plus Kraków**** odbyła się uroczystość ogłoszenia Laureatów Roku 2016. W kategorii Najwyższa sprzedaż roku 2016:      I miejsce – GrodPlus (Nowy Sącz) – Diamentowy Partner Handlowy, II miejsce – Grala Stolarka (Kraków), III miejsce – Dachmet (Myszków). W kategorii Największy wzrost sprzedaży: I miejsce… Więcej »