Podsumowanie roku 2023 w OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Podsumowanie 2023 OknoPlus

Rok 2023 przyniósł branży okiennej wiele wyzwań wymagających strategicznego planowania i szybkiej adaptacji do dynamicznie zmieniających się warunków gospodarczych. Kluczowe w aspekcie działania marki OknoPlus było skupienie się na segmencie produktów premium i rozwój nowych technologii pozwalających umocnić pozycję firmy na rynku. Ubiegłoroczne inwestycje i sukcesy udowodniły, że z odwagą wdrażamy innowacyjne koncepcje, a konsekwencja… Więcej »

Pozyskanie dofinansowania jeszcze prostsze! Rozpoczynamy współpracę z Credit Agricole

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje, Partnerzy.

Credit Agricole

W dobie galopujących zmian klimatu oraz rosnących kosztów życia, termomodernizacja budynków staje się nie tylko możliwością, ale wręcz koniecznością. To inwestycja, która przynosi korzyści zarówno na poziomie indywidualnym, jak i globalnym. Cieplejsze domy to mniejsza potrzeba dogrzewania, a to prosta droga do poprawy codziennego komfortu domowników, zasobności portfeli, a także kondycji planety. Wychodząc naprzeciw tym,… Więcej »

OknoPlus rozpoczyna współpracę z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje, Partnerzy.

Botanik

Od wielu lat angażujemy się w działania na rzecz lokalnych społeczności, wspieramy prace renowacyjne i remontowe w najbliższej okolicy, z ogromną dumą obejmujemy mecenatem krakowskie instytucje kultury i nauki. Tej wiosny zostaliśmy Partnerem jednego z najpiękniejszych, a zarazem najmodniejszych miejsc w Krakowie. Wraz z Ogrodem Botanicznym UJ zapraszamy wszystkich amatorów dobrego designu, muzyki oraz natury… Więcej »

W walce o lepsze jutro. OknoPlus dołącza do Koalicji Termomodernizacji

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Koalicja Termomodernizacji

| 25 stycznia 2023 | Czasy, w których okna i drzwi postrzegane były po prostu jako zwykły element budowlany już dawno za nami. Dziś, wykorzystując nowoczesne technologie i zdobycze techniki, stoją na straży komfortu akustycznego, bezpieczeństwa domowników, a także troszczą się o domowe ciepło, zatrzymując je we wnętrzach nawet w najmroźniejsze zimy. Nie dziwi więc… Więcej »

Rok 2022 należał do nowości OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Przytulna przestrzeń z rozwiązaniami OknoPlus

| 28 grudnia 2022 | Nieustanny rozwój oferty, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, wyznaczanie trendów, a do tego… ciągła praca nad ulepszaniem własnych rozwiązań. OknoPlus nie zwalnia tempa i kolejny raz udowadnia, że w temacie innowacji, funkcjonalności oraz designu nowoczesnych okien, a także drzwi ma naprawdę wiele do powiedzenia! Gwiazdą ostatnich lat bez wątpienia… Więcej »

Nowy produkt w czasach pandemii – Saint-Gobain docenia nasz rozwój!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Produkty.

Szklany wymiar Saint-Gobain - OknoPlus

W najnowszym numerze Szklanego wymiaru, magazynu dla Pracowników międzynarodowej firmy Saint-Gobain, produkującej między innymi wysokiej klasy zespolenia szyb do okien, ukazał się wywiad z Izabelą Trybą, Dyrektor Handlowym OknoPlus, opisujący nietuzinkowe podejście OknoPlus do wprowadzania nowych produktów na rynek oraz naszego najnowszego okna aluminiowego Reveal. Filozofia naszej firmy opiera się na innowacyjności. Naszym celem jest… Więcej »

Morlite Vision Innowacją Roku 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Innowacja Roku 2019 - statuetka - OknoPlus

Odwiedzający Wystawę Innowacji podczas targów Warsaw Expo Design w Nadarzynie zdecydowali, że nasza konstrukcja Morlite Vision, wyposażona w szyby Priva-Lite i EGLAS by Saint-Gobain to Innowacja Roku 2019! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy w dalszym ciągu dostarczać innowacje dla naszych klientów. Szczegóły o produkcie innowacyjnym znajdują się pod adresem: http://innowacje.forumbranzowe.com/produkty/okno-przesuwne-morlite-vision/

Zapraszamy na Wystawę Innowacji 2019

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Wystawa Innowacji 2019 - OknoPlus

W dniach 3-6 października 2019 roku we współpracy z Forum Branżowym prezentujemy innowacje! Wystawa Innowacji w ramach Warsaw Home Expo 2019 będzie prezentować najnowsze trendy branży stolarki otworowej. OknoPlus zaprezentuje konstrukcję przesuwną Morlite Vision z innowacyjnymi szkleniami: szybą Priva-lite, która zmienia swoją przezierność oraz szkłem grzewczym EGLAS. Dla naszych klientów, którzy chcą odwiedzić targi mamy… Więcej »

Morlite i Genesis z nagrodami euroTOPTEN Okna 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Euro TOPTEN Okna 2019 - OknoPlus

Jak wygrywać, to podwójnie. Aż dwa modele naszych okien: Genesis i Morlite zdobyły wyróżnienie w V edycji prestiżowego konkursu euroTOPTEN Okna 2019. 330 produktów oceniano w oparciu o deklarację cech potwierdzonych przez badania certyfikowanych jednostek, obiektywne testy i analizy, opracowane przez niezależne instytucje. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki, uzupełniona o pozostałe parametry i współczynniki: przenikania ciepła okna,… Więcej »

Konferencja OknoPlus Design i Użyteczność

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Konferencja design i użyteczność 2018 - OknoPlus

Stały rozwój i otwartość na proponowanie klientom innowacji są jednymi z kluczowych wartości OknoPlus. Dlatego też w duchu rozwoju w Podzamczu koło Ogrodzieńca, w hotelu Poziom 511 Design Hotel&SPA odbyła się konferencja OknoPlus Design i Użyteczność, podczas której marka jak i Partnerzy OknoPlus zaprezentowali nowości oraz trendy w branży stolarki okiennej na kolejne lata. Wśród… Więcej »