Sprostowanie

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

Sprostowanie informacji - OknoPlus

W związku z przeprowadzoną akcją marketingową stolarki okiennej Morlite oraz Reveal, spełniającej wysokie wymagania dźwiękoszczelności i izolacyjności akustycznej, w ramach której posłużono się odwołaniem do Programu poprawy komfortu akustycznego mieszkańców Obszaru Ograniczonego Użytkowania dla Lotniska Kraków – Balice (OOU), Zarząd Przedsiębiorstwa Produkcyjnego OKNOPLUS sp. z o. o. wyjaśnia, że nie jest partnerem handlowym Międzynarodowego Portu… Więcej »

Praca OknoPlus w Wielkanoc 2020

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

Wielkanoc 2020 - OknoPlus

Drodzy Klienci, w Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę (10 i 11 kwietnia 2020) nasze biuro oraz Salony Sprzedaży będą nieczynne. Zapraszamy Was już we Wtorek Wielkanocny! Życzymy Wam dużo zdrowia i radości nie tylko na te świąteczne dni, ale także w całej Waszej codzienności! Zespół OknoPlus

Przygotowujemy wyceny online!

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

Wyceny online - OknoPlus

Szanowni Państwo, W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo oraz mając na uwadze chęć utrzymania harmonogramu budowlanego w Państwa inwestycjach, pragniemy podkreślić, że salony sprzedaży OknoPlus oraz Autoryzowani Partnerzy Handlowi OknoPlus mogą wykonać wycenę Państwa okien także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z naszymi Handlowcami.

Nowy adres w Radomsku!

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje, Partnerzy.

Mapa - Oknoplus

Od 2 grudnia 2019 roku jesteśmy w Radomsku pod nowym adresem, ale zaledwie po drugiej stronie ulicy względem starego adresu. Zapraszamy na róg Krasickiego i Młodzowskiej 2 (vis a vis sklepu Biedronka). Serdecznie zapraszamy!

Refundacja zakupu okien – “Czyste Powietrze”

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne, Informacje, Partnerzy.

Czyste Powietrze - OknoPlus

Refundacje w ramach programu Czyste Powietrze to prawie jak dodatkowy rabat. U nas, dzięki współpracy z DOEKO GROUP, zyskujecie podwójnie: oszczędzacie pieniądze (dofinansowanie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej) i czas (dokumentację wypełni za Was nasz Partner). Wasz wkład w walkę ze smogiem – bezcenny! Uzupełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a my wypełnimy dokumenty za Ciebie! https://www.oknoplus.com.pl/czyste-powietrze/

Salony firmowe OknoPlus w Wielkanoc 2019

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

Wielkanoc 2019 - OknoPlus

W czasie Świąt Wielkanocnych – od Wielkiej Soboty (20 kwietnia 2019) do Poniedziałku Wielkanocnego (22 kwietnia 2019), salony firmowe OknoPlus będą nieczynne. Życzymy wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz zapraszamy zaraz po Świętach.

Salony OknoPlus podczas świąt Bożego Narodzenia 2018

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

Święta Bożego Narodzenia 2018 - życzenia - OknoPlus

Szanowni Państwo, Salony Sprzedaży OknoPlus w Libertowie, Krakowie i Nowym Sączu w dniach 24-26 grudnia 2018 będą nieczynne. Salony Przedstawicieli OknoPlus w Wigilię pracują różnorodnie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z salonem. Życząc wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych, zapraszamy do nas zaraz po Świętach!

RODO – informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje.

RODO - OknoPlus

Szanowni Państwo! W dniu 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać nowe unijne przepisy o ochronie danych osobowych tzw. RODO, które nakładają na nas dodatkowe obowiązki związane z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych. Państwa dane są przetwarzane w związku z zawartą umową lub/i akceptacją ciasteczek na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną Polityką Ochrony… Więcej »

10 i 11 maja 2018 nasze salony w okrojonym składzie doradców

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje.

Szkolenie handlowców - OknoPlus

Szanowni Państwo! Chcąc prezentować Państwu najnowsze dostępne rozwiązania na rynku stale szkolimy naszych handlowców w zakresie innowacji. W związku z tym w dniach 10-11 maja 2018 roku nasi handlowcy uczestniczą w wewnętrznej konferencji OknoPlus Design i Użyteczność. Większość naszych salonów będzie w tych dniach nieczynna lub też w okrojonym składzie doradców handlowych. Bardzo prosimy o… Więcej »