Powiew designerskiej świeżości w formacje XXL

Nowoczesny dom musi łączyć to, co niezwykle funkcjonalne z tym, co designerskie i estetyczne. Powinien być ciepły, bezpieczny i energooszczędny, a przy tym jasny i harmonijnie skomponowany z otaczającym go ogrodem. Brzmi nierealnie? Nic bardziej mylnego! Na wszystkie te potrzeby z łatwością odpowiedzą innowacyjne drzwi HST, dla których ograniczeniem konstrukcyjnym staje się w zasadzie tylko nasza wyobraźnia. Co w nich takiego niezwykłego?

Drzwi HST – maxi ciepło, maxi rozmiar

Duże przeszklenia w domu kojarzą się z szybkim wychładzaniem pomieszczeń i gorszymi parametrami izolacyjności. Nie w przypadku drzwi HST! Te zadbają bowiem nie tylko o komfort termiczny, ale również stan naszego portfela. Na straży niskiego współczynnika przenikania ciepła stoją niezawodne trzyszybowe pakiety oraz najwyższej jakości profile, co sprawia, że nawet monumentalne konstrukcje stanowią idealne dopełnienie projektów energooszczędnych oraz pasywnych. Co więcej duże przeszklenia w domu to więcej światła. Więcej światła to jaśniejsze i cieplejsze wnętrza. Jaśniejsze i cieplejsze wnętrza to zaś gwarancja zmniejszenia kosztów za ogrzewanie, a to oznacza, że inwestycja w drzwi HST zwróci nam się z nawiązką. Zarówno w kontekście samopoczucia, jak i domowego budżetu.

Design przez duże D!

Drzwi HST występują zarówno w wersji malowanej na kolory z palety RAL, w wersji malowanej ze strukturą drewnopodobną, a także w wersji w okleinie drewnopodobnej, przez co są idealnym uzupełnieniem wnętrz o dowolnym stylu aranżacyjnym. Loft? Industrial? Scandi? Glamour? Profile z naszej oferty wpasują się tu doskonale.

Drzwi HST z ruchomym słupkiem – jak to działa?

Tym, którzy szukają niebanalnych, dużych przeszkleń w domu, polecamy drzwi przesuwane ALU, łączone pod kątem 90 stopni w systemie unoszono-przesuwnym i ruchomym słupkiem narożnym. To idealne rozwiązanie dedykowane pomieszczeniom, które mogą stworzyć spójną całość z otaczającym ogrodem. Otwierając drzwi, przesuwamy słupek łączący skrzydła, dzięki czemu cały narożnik pomieszczenia pozostaje otwarty, bez dzielącego, zaburzającego widok, elementu konstrukcyjnego. W przypadku mniejszych przeszkleń, słupek narożny rozsuwany zwiększa światło przejścia, co znacznie ułatwia komunikację między poszczególnym pomieszczeniami. Co więcej, niski próg zastosowany w naszych drzwiach HST zminimalizuje ryzyko potknięcia, co ma szczególne znaczenie, gdy w domu mieszkają dzieci lub osoby starsze.

Gotowi, by otworzyć swój dom na otaczający świat?