Minimalistyczna forma, brak zbędnych detali, szerokie możliwości aranżacyjne, świetne właściwości techniczne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje OknoPlus, to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki specjalnemu kształtowi ramy, którą  w swoim nowym oknie zastosowała firma OknoPlus, skrzydło może zostać ukryte – od strony zewnętrznej całość wygląda jak stałe szklenie w ramie.

To rozwiązanie idealnie wpisze się w estetykę prostych, nowoczesnych brył. System SUPERIAL, wykorzystany do budowy okna, to system aluminiowy. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że wybierając systemy aluminiowe OknoPlus, inwestorzy nie muszą ograniczać się do kolorystyki dostępnej w palecie RAL. Farby strukturalne, lakiery drewnopodobne, folie termoplastyczne Renolit – mnogość materiałów, kolorów i struktur, którymi mogą być wykończone systemy aluminiowe, daje możliwość zestawienia obok siebie systemów PCV i ALU oraz osiągnięcia efektu spójnej estetycznie, wysmakowanej całości.

By maksymalnie uprościć formę okna, warto zdecydować się na zastosowanie ukrytych zawiasów Select Winkhaus i wykonanie odwodnień od dołu ramy.  Brak widocznych zaślepek sprawi, że rama będzie jeszcze bardziej subtelna i lekka. Aluminiowy system SUPERIAL, na bazie którego zbudowano okno z ukrytym skrzydłem, jest trójkomorowym systemem o podwyższonej izolacyjności termicznej, charakteryzującym się ponadto świetnymi właściwościami akustycznymi. Współczynnik przenikania ciepła – wartość, na której najbardziej zależy osobom kupującym okna do domów, dla tego okna wynosi  U < 1.0 W/m2K. To doskonały wynik, który gwarantuje użytkownikom ciepło i komfort na co dzień, w dłuższej perspektywie zaś – mniejsze rachunki za ogrzewanie. W nowej technologii mogą zostać wykonane okna zarówno dwu- jak i jednoskrzydłowe.

Ukryte_skrzydlo_4