Konferencja design i użyteczność 2018 - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Stały rozwój i otwartość na proponowanie klientom innowacji są jednymi z kluczowych wartości OknoPlus. Dlatego też w duchu rozwoju w Podzamczu koło Ogrodzieńca, w hotelu Poziom 511 Design Hotel&SPA odbyła się konferencja OknoPlus Design i Użyteczność, podczas której marka jak i Partnerzy OknoPlus zaprezentowali nowości oraz trendy w branży stolarki okiennej na kolejne lata.

Wśród wielu wystąpień nie zabrakło tych, które dotyczyły rozwiązań typu SmartHome dostępnych w ofercie OknoPlus, propozycji nawiewników antysmogowych czy szyb o najlepszych współczynnikach dostępnych na rynku. Specyfiką konferencji OknoPlus jest praktyczne uchwycenie wiedzy, prezentowanej przez ekspertów. Podczas przerw kawowych, przy specjalnie przygotowanych stoiskach wystawienniczych, uczestnicy spotkania mogli na własnej skórze przekonać się o skuteczności prezentowanych rozwiązań.

W konferencji wzięło udział ok. 120 gości, którzy wysłuchali 10 prelekcji. Konferencji towarzyszyły pokazy spalania szyby ognioodpornej, tłuczenia szyb bezpiecznych oraz pokazy nowych urządzeń: wózka do szklenia Express 200 oraz wyciągarki do okien Bauminilift Flipper.

Fotorelacja z wydarzenia:

Fot. Angelika Marcioch / W obiektywie Angie