Konkurs: „Za co kochacie swój widok za oknem?” – regulamin

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Konkurs lipiec 2023

Regulamin konkursu „Za co kochacie swój widok za oknem?” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs „Za co kochacie swój widok za oknem?”  (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i… Więcej »

Regulamin konkursu „Za co kochasz swój dom”

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin konkursu „Za co kochasz swój dom?” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs „Za co kochasz swój dom?” (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i Uczestnikami Konkursu, jest Dawid… Więcej »

Regulamin konkursu „Twój sposób na jesienne ciepło”

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin konkursu „Twój sposób na jesienne ciepło” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs „Twój sposób na jesienne ciepło” (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i Uczestnikami Konkursu, jest Dawid… Więcej »

Regulamin konkursu „Niech spełnią się życzenia”

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin konkursu „Niech spełnią się życzenia” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs „Niech spełnią się życzenia” (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i Uczestnikami Konkursu, jest Dawid Mickiewicz. 3…. Więcej »

Regulamin konkursu „Noworoczne marzenia”

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin konkursu „Noworoczne marzenia” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs „Noworoczne marzenia” (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i Uczestnikami Konkursu, jest Dawid Mickiewicz. 3. Organizator oświadcza, że Konkurs… Więcej »

VOUCHER o wartości 1000 zł na projekt wnętrza od HomeKONCEPT Shop

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin Postanowienia ogólne Niemniejszy regulamin określa zasady korzystania z VOUCHER HomeKONCEPT.shop i OknoPlus o wartości 1000 zł brutto zwanego dalej Bonem. Wydawcą Bonu rabatowego jest HomeKONCEPT.shop S. Kęskiewicz M. Śniegowski s.c. z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 67F/1, 31-559 Kraków. Ogólne informacje o Bonie rabatowym Bon rabatowy wydawany jest na okaziciela w wersji papierowej lub elektronicznej…. Więcej »

Regulamin konkursu “Za co lubisz jesień?”

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Regulamin konkursu “Za co lubisz jesień?” (zwanego dalej „Regulaminem”) § 1 Podmioty zaangażowane w realizację Konkursu 1. Podmiotem organizującym konkurs “Za co lubisz jesień?” (zwany dalej „Konkursem”) jest OknoPlus, Libertów, ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów. 2. Koordynatorem Konkursu odpowiedzialnym za jego obsługę techniczną, w tym kontakt z Uczestniczkami i Uczestnikami Konkursu, jest Dawid Mickiewicz. 3…. Więcej »

Z szybą ECLAZ bon o wartości 150 zł

Opublikowano przez | Kategorie: Konkursy.

Szyby ECLAZ - OknoPlus

Szyba ECLAZ to więcej naturalnego światła w pomieszczeniu, większe zyski cieplne, większy komfort domowników – a teraz także nagroda gwarantowana w wysokości 1️⃣5️⃣0️⃣ zł i szansa na wygranie dwuosobowej wycieczki zagranicznej! Kup nasze okna z szybą ECLAZ, odbierz swój indywidualny certyfikat, zarejestruj go na stronie www.twojeclaz.pl i… gotowe 😉  Szczegóły konkursu poznacie u naszych Partnerów Handlowych.