Drzwi odstawno-przesuwne DuoPort PAS Comfort - OknoPlus

Synergia designu i funkcjonalności – drzwi odstawno-przesuwne

Aranżacje nowoczesnych brył budynków rządzą się swoimi prawami i nie ma w nich miejsca na zbędne elementy. Idealnym uzupełnieniem lekkiej, współczesnej architektury stają się więc duże przeszklenia, stanowiące wygodne połączenie domu z ogrodem, znakomicie doświetlające wnętrza i estetycznie uzupełniające minimalistyczne, eleganckie kompozycje, a także te odważne i zupełnie futurystyczne.

Dla wszystkich, którzy walory estetyczne stawiają na równi z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, stworzyliśmy drzwi odstawno-przesuwne DuoPort PAS Comfort, łączące w sobie cechy rozwiązania idealnego – niebanalne wzornictwo, podwyższone bezpieczeństwo oraz doskonałe parametry użytkowe.

Funkcjonalność, która robi wrażenie

Drzwi balkonowe przesuwne DuoPort PAS Comfort to rozwiązanie otwarte nawet na najśmielsze pomysły projektowe. Powstały z myślą o konstrukcjach wielkogabarytowych, dając możliwość aranżacji przeszklenia o imponującej powierzchni 3,5 x 2,4 m. Technologia odsunięcia skrzydła okiennego od ramy o 6 mm umożliwia stałą, efektywną pod względem energetycznym cyrkulację powietrza, bezpieczną nawet podczas nieobecności domowników. Zastosowanie ośmiokątnego trzpienia ryglującego ze stalowymi zaczepami ramowymi, sprawia, że rozszczelnienie nie jest widoczne z zewnątrz, przesuwne drzwi balkonowe  zachowują zaś standard bezpieczeństwa taki, jak przy konstrukcji zamkniętej. Podwyższony próg zabezpiecza przed dostaniem się wody czy śniegu do pomieszczenia, zachowując wysoki poziom szczelności, niczym nieustępujący tradycyjnym rozwiązaniom stolarki okiennej o standardowych wymiarach.

Drzwi balkonowe przesuwne na miarę XXI wieku

DuoPort PAS to innowacyjne spojrzenie na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wbudowanym amortyzatorom i urządzeniom magazynującym energię uzyskano niezawodne okucie stworzone do obsługi wielkogabarytowych konstrukcji (nawet do 160 kg!), gwarantujące jednocześnie bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwi bez użycia dużej siły.

Zastosowanie odsunięcia skrzydła okna balkonowego PCV od ramy daje możliwość pozostawienia rozszczelnionego okna nawet na kilka dni. Takie rozwiązanie zapewni nieprzerwany dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń, bez obaw o obniżone parametry bezpieczeństwa i niemiłą niespodziankę w postaci nieproszonych gości – zwłaszcza podczas rodzinnego urlopu.

Szeroki wachlarz komfortowych funkcji drzwi odstawno-przesuwnych DuoPort PAS Comfort dopełnia możliwość przymknięcia drzwi od zewnątrz bez obawy o ich zatrzaśnięcie.

Wielkoformatowe okno odstawno-przesuwne – kwintesencja designu

Duże przeszklenia zawładnęły sercami inwestorów i architektów, łącząc w sobie ponadczasowe wzornictwo, nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Okno balkonowe PCV DuoPort PAS Comfort idealnie wpasuje się w projekty domów energooszczędnych oraz pasywnych, wpuszczając do wnętrza dużą dawkę światła dziennego oraz poprawiając właściwości cieplne budynku.

Kreuj tak, jak chcesz!

Drzwi odstawno-przesuwne DuoPort PAS Comfort zachwycają nie tylko rozmiarem, funkcjonalnością i doskonałymi parametrami, ale również otwierają przed projektantami niezwykłe możliwości kreacyjne. Aluminium do złudzenia przypominające naturalne drewno? Ramy w kolorze modnego antracytu lub stonowanego brązu? A może odważne odcienie niestandardowe, które wyróżnią Twój dom na tle okolicznej zabudowy? Puść wodze wyobraźni i spójrz na projekt swojego okna; z zupełnie nowej perspektywy.

W palecie pozastandardowej jest dodatkowo kilkadziesiąt folii drewnopodobnych i jednobarwnych oraz tyleż samo kolorów akryli.

Dostępne w OknoPlus są również nowości w palecie oklein drewnopodobnych: kolor An Teak oraz Sosna górska.

W grupie akryli standardowych znalazły się kolory cieszące się największym powodzeniem – Antarcyt, Ciemnobrązowy oraz Alux DB 703.

W palecie poza standardowej jest dodatkowo kilkadziesiąt kolorów akryli.

Paleta kolorów dla systemu DuoPort

W standardzie OknoPlus proponuje aż 11 kolorów:

Nowości:

Paleta kolorów niestandardowych jest bardzo bogata, poniżej przykładowe kolory: