Drzwi przesuwne PSK DuoPort - OknoPlus

Drzwi przesuwne PSK – balkonowe przeszklenia na miarę XXI wieku

Wielkoformatowe okna, przeszklenia od podłogi aż po dach, całoszklane ściany łączące ogród z salonem, choć gwarantują prawdziwy wizualny efekt WOW, mogą budzić wątpliwości dotyczące funkcjonalności tak monumentalnego rozwiązania. Czy okno przesuwne PSK w rozmiarze XXL będzie szczelne, stabilne i bezpieczne? Czy codzienne otwieranie i zamykanie skrzydła nie będzie stanowiło problemu? Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających inwestorów, stworzyliśmy rozwiązanie, które rozwieje wszystkie wątpliwości miłośników niebanalnego wzornictwa, oczekujących od drzwi przesuwnych czegoś więcej. System drzwi przesuwnych balkonowych DuoPort łączy w sobie bowiem nowoczesny design, wysokie parametry użytkowe, a przede wszystkim niezwykłe walory estetyczne, które idealnie dopełnią projekt każdego domu pasywnego i energooszczędnego.

DuoPort – parametry techniczne

Okno przesuwne PSK DuoPort S, pozwalające na tworzenie przeszkleń o szerokości nawet do 3,5 metra i wysokości do 2,4 metra, to prawdziwe rozwiązanie do zadań specjalnych. Dlaczego? Ta rozbudowana konstrukcja wymaga niezwykle stabilnych okuć, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa i funkcjonalności w wielu cyklach dziennego otwierania i zamykania oraz spełnią wszystkie wymagania współczesnego, eleganckiego wzornictwa.

Drzwi przesuwne PSK dostępne w dwóch wersjach – DuoPort SK-S sterowanej ręcznie i DuoPort SK-Z z komfortowym sterowaniem w klamce, o zwiększonej średnicy rolek, gwarantują bezszmerowe przesuwanie bardzo ciężkich skrzydeł drzwiowych bez utraty płynności ruchu i łatwości otwierania.

Drzwi uchylno-przesuwne – innowacje na miarę XX wieku

Technologia DuoPort to szerokie spektrum zabezpieczeń antywłamaniowych, które staną na straży Twojego spokojnego snu. Okucie okna tarasowego PSK w wersji podstawowej wyposażone jest w solidne trzpienie ryglujące, zaś możliwość zastosowania zaczepów antywłamaniowych na ramie okna pozwala uzyskać wysoką odporność na włamanie. Drzwi uchylno-przesuwne DuoPort dostępne są także w opcji z klamką zamontowaną po obu stronach oraz z zamkiem, dzięki czemu idealnie spełnią rolę drzwi wyjściowych np. na taras czy werandę.

Dla tych, którzy szukają rozwiązania wykraczającego poza wszelkie schematy, przygotowaliśmy możliwość konstrukcji systemu w trybie 4 – skrzydłowym, które pozwala uzyskać przeszklenie o jeszcze bardziej monumentalnych wymiarach.

Design okna przesuwnego w formacie XXL

Drzwi przesuwne balkonowe to kwintesencja dyskretnego designu, który stanie się idealnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej bryły budynku. Dodatkowo, takie rozwiązanie w żaden sposób nie ogranicza przestrzeni wokół przeszkleń, pozwalając nam na dowolną aranżację i stając się prawdziwą ozdobą, wpuszczającą do pomieszczeń wiele naturalnego światła.

Fantazja tworzenia

Drzwi uchylno-przesuwne PSK to gwarancja projektowego efektu WOW i to nie tylko ze względu na monumentalne wymiary, doskonałe parametry i bezapelacyjną funkcjonalność. Ich niezwykłą zaletą jest możliwość niemal dowolnego wykończenia kolorystycznego – od barw palet RAL, poprzez niestandardowe, odważne odcienie, na okleinach drewnopodobnych kończąc. Idealne dopasowanie stolarki otworowej do wymarzonego projektu domu jeszcze nigdy nie było tak proste!

W palecie pozastandardowej jest dodatkowo kilkadziesiąt folii drewnopodobnych i jednobarwnych oraz tyleż samo kolorów akryli.

Dostępne w OknoPlus są również nowości w palecie oklein drewnopodobnych: kolor An Teak oraz Sosna górska.

W grupie akryli standardowych znalazły się kolory cieszące się największym powodzeniem – Antarcyt, Ciemnobrązowy oraz Alux DB 703.

W palecie poza standardowej jest dodatkowo kilkadziesiąt kolorów akryli.

 

Paleta kolorów dla systemu DuoPort S lub Z

OknoPlus proponuje aż 11 kolorów w standardzie:

Nowości:

Paleta kolorów niestandardowych jest bardzo bogata, poniżej przykładowe kolory: