Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem - OknoPlus

Elegancja i funkcjonalność o jakiej marzysz

Nowoczesne projekty domów wymagają od architekta niebanalnych pomysłów i doboru najwyższej jakości komponentów. Producenci stolarki okiennej wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i dzięki nim z pozoru „proste”  przeszklenie może zmienić się w zachwycające drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem HST, które nie tylko dodadzą życia bryle budynku, zapewnią niebywałą wygodę mieszkańcom, ale zagwarantują również oszałamiający efekt WOW. I to na dużą skalę!

To właśnie z myślą o tych wszystkich, którzy nie lubią wybierać między designem, a użytecznością stworzyliśmy drzwi tarasowe narożne HST. Ta konstrukcja to solidny powiew nowoczesności stworzony z najwyższej jakości komponentów, który spełni najbardziej wyśrubowane oczekiwania estetyczne i funkcjonalne. Drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem otworzą nas nie tylko na świat, ale również na całkiem nowe doznania.

Drzwi tarasowe narożne – zaproś naturę do swego domu

Drzwi tarasowe niskoprogowe HST o wymiarach 8,7 x 2,5 m to komfortowe połączenie domu z ogrodem i przykuwający uwagę, ciekawy element architektoniczny. A do tego niezwykle bezpieczny – na wielu płaszczyznach.

Wszędzie tam, gdzie wśród domowników szczególne miejsce zajmują dzieci i osoby starsze, już w najwcześniejszej fazie projektu należy pochylić się nad ich różnorodnymi potrzebami. Najlepszą opcją łączącą taras z przestrzenią domową jest  w tym wypadku możliwość zrównania progu wewnętrznego z podłogą. Wybór drzwi tarasowcyh niskoprogowych pomoże ustrzec najbliższych przed niechcianym wypadkiem – potknięciem, poślizgnięciem, upadkiem i stanowi ciekawe rozwiązanie aranżacyjne pozbawiające kompozycję wszystkich, zbędnych detali.

To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla wszystkich domowników, ale również dla naszego portfela – o niski współczynnik przenikania ciepła dbają wysokiej jakości trzyszybowe pakiety montowane w drzwiach przesuwnych narożnych z ruchomym słupkiem, co sprawia, że idealnie nadają się do domów pasywnych i energooszczędnych.

Przeszklenia na miarę XXI wieku? Postaw na drzwi tarasowe narożne HST

Pomieszczenia pełne naturalnego światła, salon otulony zielenią ogrodu, przestrzeń, w której aż chce się oddychać, niespotykana dotąd bliskość natury –  to zalety, które niesie za sobą montaż drzwi tarasowych z ruchomym słupkiem.  A wszystko to zgodnie z najnowszymi trendami. Nasze drzwi tarasowe niskoprogowe HST dodadzą bryle budynku niepowtarzalnego charakteru, będącego połączeniem elegancji, nowoczesności i odwagi wzorniczej.

Narożne drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem – do wyboru, do koloru

Aby nie ograniczać wizji projektanta, oferujemy drzwi HST w dużej liczbie możliwych kombinacji kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb nie będzie stanowiło problemu.

Drzwi narożne HST otwierają każdy kąt – dosłownie!

Drzwi tarasowe narożne – piękne pod każdym kątem!

Narożne Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem HST są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej oraz różnych wariantach wykończenia – od lakierów drewnopodobnych, poprzez barwy z palety RAL, kolory strukturalne IGP i TIGER aż po powłoki anodowane. Stonowany total look? Zaskakujący kontrast? A może ukłon w stronę naturalnych faktur? Wybór należy do Was!

Kolory standardowe:

Kolory z palety RAL, przykładowe:

Lakiery drewnopodobne:

  • Kolory strukturalne IGP  i TIGER;
  • Folie renolit;
  • Anoda naturalna;
  • Powłoki anodowane: gold, silver, champagne, inox, bronze, olive, black.