Nowoczesne projekty domów wymagają od architekta niebanalnych pomysłów i doboru najwyższej jakości komponentów. Narożna konstrukcja HST z ruchomym słupkiem powstała z myślą o tych, którzy w kwestii dobrego designu nie idą na kompromisy i na równi stawiają estetykę oraz wysoką funkcjonalność. Przeszklenie umożliwiające otwarcie całego narożnika to bowiem rozwiązanie, które nadaje bryle lekkości, zapewniając jednocześnie niezwykłą wygodę mieszkańcom.

 

Parametry techniczne

Ruchomy słupek, niski próg i maksymalne wymiary 8,7 x 2,5m to komfortowe połączenie domu z ogrodem lub tarasem i przykuwający uwagę, ciekawy detal architektoniczny. Wysokiej jakości trzyszybowe pakiety do drzwi przesuwnych zastosowane w narożnych drzwiach z ruchomym słupkiem, zapewniają konstrukcji niski współczynnik przenikania ciepła, czyniąc z HST idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

 

Innowacje

Wszędzie tam, gdzie wśród domowników szczególne miejsce zajmują dzieci i osoby starsze, już w najwcześniejszej fazie projektu należy pochylić się nad ich różnorodnymi potrzebami. Najlepszym rozwiązaniem łączącym taras z przestrzenią domową jest  w tym wypadku możliwość zrównania progu wewnętrznego z podłogą. Wybór niskoprogowych drzwi HST pomoże ustrzec najbliższych przed niechcianym wypadkiem – potknięciem, poślizgnięciem, upadkiem i stanowi ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, pozbawiające kompozycję wszystkich, zbędnych detali.

 

Design

Duże przeszklenia pozwalają rozświetlić pomieszczenia oraz otwierają dom na otaczającą go naturę, co szczególnie cenią sobie właściciele przydomowych tarasów i zachwycających ogrodów. Co więcej, takie rozwiązania nadają bryle niepowtarzalnego charakteru, będącego połączeniem elegancji, nowoczesności i odwagi wzorniczej. Dzięki dużej liczbie możliwych kombinacji kolorystycznych do wyboru każdy może stworzyć drzwi idealnie dopasowane do swoich potrzeb

  • Kolory standardowe:
  • Kolory z palety RAL, przykładowe:
  • Lakiery drewnopodobne:
  • Kolory strukturalne IGP  i TIGER
  • Folie renolit
  • Anoda naturalna
  • Powłoki anodowane: gold, silver, champagne, inox, bronze, olive, black