Drzwi tarasowe przesuwne PCV HST SwissForm - OknoPlus

Drzwi przesuwne PCV z widokiem na nowoczesność

Mówiąc o nowoczesnych domach, myślimy o ekologii, zrównoważonym budownictwie, energooszczędności i niebanalnym designie. Ich nieodłączną częścią stają się więc wielkogabarytowe przeszklenia – całoszklane ściany, które łączą to, co estetyczne, z tym, co funkcjonalne, a do tego wspaniale zacierają granicę między przestrzenią tarasu, a domowym salonem. W ten niezwykle ciekawy trend wnętrzarski doskonale wpisują się drzwi tarasowe przesuwne PCV HST SwissForm. Co wyróżnia je na tle innych rozwiązań? Wysokie parametry termoizolacyjne oraz innowacyjne możliwości technologiczne, które pozwalają w pełni dopasować produkt do zróżnicowanych projektów – zaczynając od funkcjonalności i kwestii bezpieczeństwa, na wymiarach i efekcie wizualnym kończąc.

Drzwi tarasowe PCV muszą stanąć na wysokości zadania!

Drzwi przesuwne PCV HST to synonim monumentalności, elegancji i wolności projektowej, pozwalający na osiągnięcie konstrukcji drzwiowej o imponujących wymiarach: szerokości do 6 m i wysokości do 2,5 m. Lekkie uniesienie skrzydła przesuwanego powoduje znaczne ograniczenie tarcia progu o uszczelki, a jego otwarcie nie przysporzy nam żadnego kłopotu. Mimo swoich rozmiarów jest lekkie i niezwykłe łatwe w obsłudze.

System z widokiem na innowacje

Wielkogabarytowe okno tarasowe pcv nie tylko idealnie doświetli każde wnętrze, ale z powodzeniem może spełniać funkcję drzwi wyjściowych do ogrodu czy na domową werandę. Ukrycie i wyeliminowanie bariery progu przystosowuje to drzwi przesuwne PCV do potrzeb najbardziej wymagających domowników – dzieci i osób starszych. Wybór niskoprogowych drzwi HST pomoże bowiem ustrzec najbliższych przed niechcianym wypadkiem – potknięciem, poślizgnięciem, upadkiem.

Dodatkowym atutem jest również możliwość zastosowania klamki z kluczem lub obustronnej klamki z wkładką drzwiową i kluczem, a także opcja rozszczelnienia konstrukcji na okuciach. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, HST można z powodzeniem połączyć z szybami hartowanymi lub klejonymi.

Nie bez znaczenia pozostaje możliwość montażu drzwi HST w narożnym połączeniu z konstrukcją drzwi niskoprogowych lub balkonowych.

Design – mocny element drzwi tarasowych przesuwnych PCV

Dobry projekt to ten obejmujący rozwiązania pewne, bezpieczne, o najwyższej jakości i estetyce. Od kilku sezonów w trendach aranżacyjnych królują minimalizm i prosta forma, przejawiające się nie tylko na poziomie projektowania wystroju wnętrz, ale i w detalu budowlanym. HST SwissForm to odpowiedź na potrzeby tych, którzy marzą o imponującym gabarycie przeszklenia, jednocześnie zachowującym lekkość i elegancję nowoczesnych rozwiązań stolarki drzwiowej i okiennej.

Piękna rama dla okien tarasowych PCV

Tak, jak obraz potrzebuje godnej oprawy, tak zachwycającą ramą dla widoku za oknem staną się estetyczne i designerskie profile. A w przypadku drzwi tarasowych HST SwissForm jest z czego wybierać! Niezwykle modny antracyt? Cały wachlarz barw niestandardowych? A może ramy doskonale imitujące naturalne drewno? W aranżowaniu wymarzonego domu nie ma miejsca na żadne kompromisy, a tu… ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

W standardzie OknoPlus proponuje aż 11 kolorów:

Nowości:

Paleta kolorów niestandardowych jest bardzo bogata, poniżej przykładowe kolory: