ABA

os. Kolorowe 46
31-941 Kraków

tel. 12 644 49 29
kom. 510 993 526

aba1@oknoplus.com.pl
aba.malopolska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu się

Doornet

ul. Prosta 135v
Rybnik

kom. 530 888 600

doornet@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 8:00-13:00

Knapczyk

Kraków-Sidzina, ul. Wrony 32
30-399 Kraków

tel. 12 262 12 07
kom. 510 993 512
kom. 510 993 513

knapczyk@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00

Inne godziny po uzgodnieniu telefonicznym

Okno PRIM

Okno PRIM

ul. Gospodarska 1

(róg ul. Miłoszyckiej Teren ARKADIUS)
51-503 Wrocław

tel. 71 34 66 471
tel. 71 33 81 200

oknoprim@oknoplus.com.pl

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 10:00-13:00

 

Oktom

Al. Bzów 1 (róg Bodycha)
02-495 Warszawa

tel. 22 667 70 88
fax. 22 882 51 86
kom. 510-993-509
kom. 604 492 254

oktom@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00

Partner Plus

ul. Krakowska 2B
Wieliczka

kom. 668520486

partnerplus@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

UWAGA! W dniach 16 – 24 sierpnia 2019 salon nieczynny z powodu urlopu. Przepraszamy!

Pekan

ul. Gruchla 10
Myszków

kom. 792 566 952
kom. 510 235 875

biuro@pekan.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00
Sobota: spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Plastiko

ul. Kilińskiego 11
33-100 Tarnów

tel. 14 629 30 41
kom. 510 993 528

plastiko@oknoplus.com.pl

Spotkanie z handlowcem możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

PPHU Daniel Sępkowski

ul. Wyszkowska 11
07-205 Rząśnik

tel. 29 679 20 85
kom. 604 239 900

sepkowski@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 7:00-17:00
Sobota: 7:00-16:00

PSB Impuls

ul.Piłsudskiego 14C
Limanowa

kom. 604 960 191
kom. 606 913 901

okna@impuls-psb.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 6:30-17:00
Sobota: 7:00-14:00

Sigma Krosno

ul. Składowa 7
38-400 Krosno

kom. 881 922 700

sigma@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 7:30-17:00
Sobota: 8:00-14:00

Sigma Sanok

ul. Piastowska 117
38-500 Sanok

kom. 881 922 800

sanok@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 7:30-17:00
Sobota: 8:00-14:00

Silesia

SILESIA Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5
34-300 Żywiec

tel. 33 861 03 18 wew. 33
kom. 500 047 642

silesia@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00 (lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)
Sobota: 7:00-13:00 (lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Veka

ul. Szkotnik 2b
33-100 Tarnów

tel. 14 636 88 35
fax. 14 636 88 35
kom. 510 993 520

veka@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00