Bartal

ul. Diamentowa 5
20-447 Lublin

tel. 81 744 04 04
kom. 512 225 247

biuro@bartal.pl
www.bartal.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

BRM

ul. Malwowa 17
60-175 Poznań

kom. 792 046 490

brm@oknoplus.com.pl

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 10:00-13:00

Fachowiec

ul.Solskiego 7c
Brzesko

tel.14 686 45 11
kom. 668 474 943

sadley@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Franko

ul. Lwowska 59
34-100 Wadowice

tel. 33 823 49 29
kom. 604 778 390

franko2@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00

House Studio

ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków
kom. 510 993 488

grala@oknoplus.com.pl
biuro@house-studio.pl
www.house-studio.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

Inter-bud Gliwice

ul. Mikołowska 22
44-100 Gliwice

kom. 780 131 270

interbud@oknoplus.com.pl
gliwice@interslask.pl
www.interslask.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:00
Sobota oraz inne dogodne dla Państwa godziny możliwe po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

 

Parking od ul. Nowy Świat

Inter-bud Sosnowiec

ul. Piłsudskiego 48
41-209 Sosnowiec

kom. 505 030 877

inter.bud@oknoplus.com.pl
okna@interslask.pl
www.interslask.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:00
Sobota oraz inne dogodne dla Państwa godziny możliwe po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Janus

ul. Staromiejska 57
43-200 Pszczyna

tel. 32 210 19 00
kom. 510 993 536
kom. 510 993 537

janus@oknoplus.com.pl
www.janusokna.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

Knapczyk

ul. Słowackiego 20
32-400 Myślenice

tel. 12 272 24 69
kom. 510 993 515

knapczyk2@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00

Majster Plus Niwa

Osielec 777
34-234 Osielec

tel. 18 277 36 15
tel. 18 277 36 40
kom. 531 758 678

niwa@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 6:30-16:30
Sobota: 7:30-13:00

Okienne Innowacje

ul. Bulwarowa 2
34-403 Nowy Targ

tel. 18 275 52 48
kom. 660 175 555

okienne.innowacje@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00

OknoPartner

Krasickiego 5
97-500 Radomsko

tel. 44 682 21 77
kom. 510 993 470

oknopartner@oknoplus.com.pl
www.oknopartner.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Pluspol

ul. Wiejska 61
45-240 Opole

tel. 77 456 91 63
kom. 510 993 506
kom. 510 993 507

pluspol@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 8:30-16:00
Inne godziny po uzgodnieniu telefonicznym

Protect

ul. Popularna 6
02-473 Warszawa

tel. 22 863 24 90
fax. 22 863 24 91
kom. 510 993 510
kom. 510 993 511

protect1@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

RoRo strefa domu

ul. Oswobodzenia 65/1
40-404 Katowice

kom. 506 798 171
kom. 669 631 938

biuro@roro.com.pl

www.roro.com.pl

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:00
Sobota oraz inne dogodne dla Państwa godziny możliwe po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Stolmat

ul. Krótka 27a – parking od strony podwórka.
42-200 Częstochowa

tel. 34 361 56 83
kom. 510 993 451

stolmat@oknoplus.com.pl

http://www.stolmat.czest.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-14:00