LUXE - aktualność

Opublikowano przez | Kategorie: Produkty.

Wysmakowany, minimalistyczny design, innowacje, których na rynku nie oferuje jeszcze nikt oraz najwyższa jakość – witaj w świecie LUXE – absolutnej nowości w naszej ofercie okien premium. To innowacyjne rozwiązanie to nie tylko okno aluminiowe, ale prawdziwe dzieło sztuki, które łączy w sobie elegancję oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i energooszczędności. LUXE to symbol luksusu, który wprowadzi do Twojego domu więcej promieni słonecznych i nowoczesnego wzornictwa. Czy jesteś gotowy na doświadczenie, które przekroczy Twoje oczekiwania?

Więcej niż okno aluminiowe

Wszystko zaczęło się od śmiałego pomysłu, a w chwili opracowywania pierwszych prototypów było już jasne – musieliśmy zrobić wszystko, by ta odważna wizja zmieniła się w rzeczywisty produkt. Wiedzieliśmy, że możemy stworzyć rozwiązanie, które zrewolucjonizuje branżę okienną i kolejny raz udowodni, że aluminium to materiał, który nieustannie zaskakuje swoją wszechstronnością. Tak właśnie powstało LUXE! Każdy detal został tu dopracowany z największą precyzją, a minimalistyczna forma podkreśla wyjątkowy charakter tego produktu. LUXE to nie tylko okno, to prawdziwe dzieło sztuki.

Tam, gdzie estetyka spotka technologię

LUXE łączy w sobie najnowsze technologie z wyrafinowanym stylem, tworząc niepowtarzalną fuzję funkcjonalności i estetyki. Skrzydło, okucia i odwodnienia zostały ukryte – zewnętrzna część okna wygląda zatem jak stałe szklenie w ramie. Szerokość profili wynosi 57 milimetrów, zaś od strony fasady widoczna szerokość profilu to zaledwie 15 milimetrów. To nie lada gratka dla prawdziwych fanów eleganckiej oszczędności wzorniczej i miłośników wysmakowanego minimalizmu. Ale to nie koniec niezwykłych rozwiązań.

Dzięki wyjątkowej, autorskiej technologii DSB® możliwe jest wykorzystanie zalet szklenia statycznego w oknach aluminiowych, co pozwala projektantom na jeszcze większą swobodę w tworzeniu swoich nowatorskich wizji. Klienci mogą cieszyć się pięknymi, wielkoformatowymi oknami ALU, które zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także większe bezpieczeństwo. Ponadto LUXE doskonale współgra z nowoczesną kolekcją Reveal, dając nieskończone możliwości projektowania imponujących przeszkleń.

Aktualnie dostępne produkty – niezależnie od tego, czy są wykonane z aluminium, czy z PVC – mają jedną ważną cechę wspólną. Zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi, wprowadzonymi w 2021 roku, kluczowym kryterium dla oszczędności energetycznej jest współczynnik przenikania ciepła, który w przypadku stolarki fasadowej nie może przekraczać 0,9 W/m2K. Dzięki zastosowaniu specjalnej środkowej uszczelki i najwyższej jakości pakietom szybowym Climatop Prime od Saint-Gobain, LUXE osiąga jeszcze lepszy współczynnik Uw, który wynosi maksymalnie 0,79 W/m2K. Tak doskonałe parametry termiczne nie tylko przekładają się na niższe koszty ogrzewania, ale również zapewniają odpowiednią temperaturę i komfort w domu przez cały rok.

Właściwości i parametry naszej rynkowej nowości zostały przebadane w trzech niezależnych jednostkach certyfikujących – w tym w prestiżowym IFT Rosenheim.

Luksus od OknoPlus

Obecnie od okien oczekuje się nie tylko doskonałej izolacji termicznej i akustycznej, ale również atrakcyjnego wyglądu oraz całego wachlarza wartości dodanych. Okna LUXE spełniają te oczekiwania w całej rozciągłości, rewolucjonizując standardy w stolarki otworowej z sektora premium.