Reveal Unique ze Złotym Godłem QI 2023 i tytułem TOPBUILDER 2023

Opublikowano przez | Kategorie: Nagrody.

Nagrody 2023

Choć mogłoby się wydawać, że o nowoczesnych oknach aluminiowych powiedziano już niemal wszystko, na scenę z rozmachem wkracza Reveal Unique, które zupełnie redefiniuje możliwości przeszkleń ALU! Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach wprowadziliśmy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w stolarce aluminiowej. To rozwiązanie, którego… Więcej »

Morlite Vision Innowacją Roku 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Innowacja Roku 2019 - statuetka - OknoPlus

Odwiedzający Wystawę Innowacji podczas targów Warsaw Expo Design w Nadarzynie zdecydowali, że nasza konstrukcja Morlite Vision, wyposażona w szyby Priva-Lite i EGLAS by Saint-Gobain to Innowacja Roku 2019! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy w dalszym ciągu dostarczać innowacje dla naszych klientów. Szczegóły o produkcie innowacyjnym znajdują się pod adresem: http://innowacje.forumbranzowe.com/produkty/okno-przesuwne-morlite-vision/

Morlite i Genesis z nagrodami euroTOPTEN Okna 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Euro TOPTEN Okna 2019 - OknoPlus

Jak wygrywać, to podwójnie. Aż dwa modele naszych okien: Genesis i Morlite zdobyły wyróżnienie w V edycji prestiżowego konkursu euroTOPTEN Okna 2019. 330 produktów oceniano w oparciu o deklarację cech potwierdzonych przez badania certyfikowanych jednostek, obiektywne testy i analizy, opracowane przez niezależne instytucje. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki, uzupełniona o pozostałe parametry i współczynniki: przenikania ciepła okna,… Więcej »

Podsumowanie Roku 2017 w OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Podsumowanie roku 2017 - OknoPlus

W niezwykle podniosłej atmosferze w kultowym miejscu na kulinarnej mapie Krakowa – Studiu Qulinarnym na krakowskim Kazimierzu – OknoPlus podsumował całoroczną współpracę w obecności TOP15 Partnerów Handlowych. Na początku Prezes OknoPlus Wacław Figiel podziękował Partnerom za ciągłe dążenie do rozwoju w zakresie prezentowania oferty OknoPlus klientom ostatecznym. Dyrektorzy OknoPlus natomiast – Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy… Więcej »

OknoPlus po raz 8. Mistrzem Innowacji Winkhaus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Odebranie nagrody Mistrz Innowacji Winkhaus 2017 - OknoPlus

Już po raz 8. zostały wręczone nagrody Mistrz Innowacji Winkhaus dla firm, które w najbardziej skuteczny sposób wdrażają innowacje w branży stolarki okiennej. Po raz 8. z rzędu OknoPlus został laureatem tej nagrody. Tym razem w dwóch kategoriach: WH Planer oraz Okno na 6-tkę (drugie miejsce salony sprzedaży OknoPlus w Libertowie). Uroczyste wręczenie nagród miało… Więcej »

Okno SwissForm laureatem prestiżowego konkursu TOPTEN Okna 2017!

Opublikowano przez | Kategorie: Nagrody, Produkty.

Euro TOPTEN Okna 2017 - OknoPlus

31 maja 2017 r. o godzinie 16:00 w Warszawie w Hotelu MDM odbyła się gala konkursu TOPTEN Okna 2017, podczas której zostały ogłoszone wyniki czwartej edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną. Zgodnie z założeniami konkurs TOPTEN Okna ma stanowić platformę mającą na celu pomoc inwestorom, projektantom, audytorom energetycznym w wyborze najlepszej pod względem oszczędności energii… Więcej »

Najlepsi Przedstawiciele Handlowi OknoPlus 2016

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Najlepsi Przedstawiciele Handlowi OknoPlus 2016 - OknoPlu

Szanowni Państwo! W dniu 7 kwietnia 2017 w Q Hotel Plus Kraków**** odbyła się uroczystość ogłoszenia Laureatów Roku 2016. W kategorii Najwyższa sprzedaż roku 2016:      I miejsce – GrodPlus (Nowy Sącz) – Diamentowy Partner Handlowy, II miejsce – Grala Stolarka (Kraków), III miejsce – Dachmet (Myszków). W kategorii Największy wzrost sprzedaży: I miejsce… Więcej »

Mistrz Innowacji Winkhaus 2016

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Mistrz Innowacji Winkhaus 2016 - OknoPlus

Już po raz 7. OknoPlus został zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie Mistrz Innowacji Winkhaus. Konkurs jest organizowany przez firmę Winkhaus największego producenta okuć okiennych w Polsce. Na gali wręczenia nagród prezes firmy Winkhaus Polska nazwał OknoPlus Weteranami konkursu – otrzymanie wyróżnienia po raz 7. z rzędu jest nie lada osiągnięciem.  W roku 2016 Mistrzami Innowacji zostali…… Więcej »

OknoPlus Ambasadorem Dobrego Montażu Okien i Drzwi

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Ambasador Dobrego Montażu Okien i Drzwi | OknoPlus

Od wielu lat staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Wysoka jakość to obok innowacji jeden z najważniejszych naszych celów. Jest nam tym bardziej miło, że nasze starania zostały dostrzeżone przez firmę tremco illbruck, która przyznała nam tytuł Ambasadora Dobrego Montażu Okien i Drzwi. Laureaci tego prestiżowego programu muszą się wykazać… Więcej »

Mistrz Innowacji Winkhaus 2015

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

Mistrz Innowacji Winkhaus 2015 - nagroda - OknoPlus

Po raz kolejny OknoPlus został zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie Mistrz Innowacji Winkhaus. Konkurs jest organizowany przez Firmę Winkhaus największego producenta okuć okiennych w Polsce. Nasz sukces jest tym większy, że uzyskaliśmy ten zaszczytny tytuł po raz szósty z rzędu! W roku 2015 Mistrzami Innowacji zostali Kategoria – Innowacyjne Przewietrzanie: Firma GRODPLUS z Nowego Sącza, Firma… Więcej »