Producent stolarki okiennej, który oferuje więcej…

Dom to projekt życia – miejsce, w którym ciepło oraz bezpieczeństwo tworzą niezwykły klimat – dosłownie i w przenośni. Domownicy dbają bowiem o atmosferę, a my o ich komfort, zdrowie, spokojny sen oraz ciszę. OknoPlus to nie kolejny producent stolarki okiennej, ale marka, która projektuje swoje rozwiązania tak, by wynosiły zadowolenie klientów na zupełnie nowy poziom.

Wszystko co nam imponuje, musi mieć charakter.

W. Goethe

Nie tylko producent stolarki drzwiowej i okiennej, ale…

…partner, który swoje hasło przewodnie Inside matters traktuje niezwykle poważnie, a słowo „wnętrze” rozumie wielopoziomowo. Projektując drzwi i okna dbamy o to, co kryje się w środku: uszczelki, ciepłe ramki, najlepsze pakiety szybowe, dodatkowe zaczepy. Stawiając na komponenty o najwyższej jakości, tworząc stolarkę, której sami chcielibyśmy używać, możemy myśleć o wnętrzach Waszych domów w jeszcze jednym aspekcie. Jako odpowiedzialny producent stolarki drzwiowej i okiennej, dokładamy wszelkich starań, by w Wasze ręce trafił projekt bezwzględnie skrojony na miarę Waszych potrzeb. Taki, którego naprawdę potrzebujecie. Najwyższe parametry, które są dla nas absolutnym priorytetem, staną zatem na straży ciepłego, bezpiecznego i ekologicznego domu, zapewniając Wam spokój oraz komfort na kolejne kilkadziesiąt lat.

Coś więcej niż produkt

Siłą marki OknoPlus są ludzie, a okna i drzwi z najwyższej półki są wynikiem pracy zgranego zespołu. Jako odpowiedzialny producent stolarki aluminiowej i PVC naszych wyrobów nie postrzegamy bowiem wyłącznie w kategoriach „produkt”, „wymiar”, „cena”, lecz poprzez pryzmat solidności, estetyki, innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz ekologii.  

Charakteryzuje nas ciekawość – przykładamy ogromną wagę do potrzeb klienta, starając się w 100% wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Pytamy, doradzamy, stawiamy na eksperckość i zrozumienie. Nie zapominamy o relacjach – do obsługi podchodzimy w sposób wieloaspektowy, a każdy projekt traktujemy jak nasz własny – z najwyższą starannością i z pełnym zainteresowaniem. Jesteśmy odważni – wiemy, że okna i drzwi można kupić szybciej, ale dla nas priorytetowe jest finalne zadowolenie klienta – a to wymaga stworzenia produktu w pełni skrojonego na miarę jego potrzeb.

Producent stolarki aluminiowej i PVC na miarę XXI wieku

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus to nie tylko producent stolarki PVC i aluminiowej o wieloletnim stażu w branży, ale przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia inspirują się wzajemnie, wymieniając się wiedzą, pomysłami oraz doświadczeniem. Efekt? Oddajemy w Wasze ręce rozwiązania, z których chętnie korzystalibyśmy sami.

Zapraszamy do świata stolarki otworowej OknoPlus!