OknoPlus – przyjaciel Teatru Stu

Współpraca z teatrem Scena Stu rozpoczęła się w 1998 roku. Do końca 1999 roku zostały wymienione okna we wszystkich pomieszczeniach należących do Teatru Scena STU. W roku 2000 firma OknoPlus podjęła się następnego zadania – wyremontowania fasady kamienicy przy Al. Krasińskiego 18, gdzie mieści się siedziba teatru. Prace zostały ukończone w czerwcu 2000 roku i piękna, zabytkowa kamienica znów nabrała dawnego blasku. W kolejnych latach OknoPlus towarzyszy w dalszych pracach modernizacyjnych wnętrza Teatru, wykorzystując nowoczesną, śmiałą stylistykę szkła.

Firma OknoPlus od lat niezmiennie wspiera Teatr STU, a naszą obecność można zauważyć na stronach najnowszego Repertuaru na sezon 2016/2017.

Zwracamy się z gorącym podziękowaniem za podjęcie i realizację współpracy z naszym teatrem (…) zapoczątkowana akcja wymiany okien w naszym teatrze udowodniła perfekcyjną jakość Państwa produktów, a także duży profesjonalizm i kulturę ekipy montażowej. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowa i przyszła współpraca będzie wzajemną nobilitacją naszych instytucji. Proszę wybaczyć nadmierną śmiałość, ale pragniemy Państwa włączyć do grona przyjaciół naszego teatru.

Aleksander Nowak
Dyrektor Naczelny
Krakowski Teatr Scena STU

Teatr Stu logotyp - OknoPlus

Filharmonia Krakowska

Firma OknoPlus w sezonie 2014/2015 wspiera działalność Filharmonii Krakowskiej. Uczestniczyliśmy w szeregu znakomitych koncertów, w tym koncercie sylwestrowym oraz noworocznym. Naszą obecność można zauważyć we wszystkich programach koncertów organizowanych przez Filharmonię w sezonie 2014/2015.

Filharmonia Krakowska logotyp - OknoPlus

Opera Krakowska

Firma OknoPlus miała w 2014 roku zaszczyt wspierać działalność Opery Krakowskiej, uzyskując tytuł Sponsora XVIII Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej.

Opera Krakowska logotyp - OknoPlus

Muzeum Archeologiczne w Krakowie

Nasza współpraca rozpoczęłą się w 2013 roku. Pomogliśmy w pracach związanych z poprawą wizerunku wnętrza Muzeum Archeologicznego.

Muzeum Archeologiczne w Krakowie logotyp - OknoPlus