Tam, gdzie jakość produktów spotyka doskonałą obsługę

Henry Ford powiedział kiedyś: Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces. Każdego dnia wsłuchujemy się w potrzeby klientów i inwestorów, stawiamy na otwarty dialog, a rzetelna współpraca oparta na zaufaniu, terminowości i jakości to dla nas absolutna podstawa. Dlatego dbamy o relacje na każdym etapie procesu zakupowego – od fachowego doradztwa, poprzez obsługę zamówienia, fachowy montaż i opiekę inwestycyjną. Profesjonalizm, zaangażowanie, pomysłowość i… chęć sięgania coraz wyżej – niech najlepszym potwierdzeniem będą opinie klientów i partnerów, którzy współpracują z nami od wielu lat.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszych działań!


Firma OknoPlus od lat jest jednym z naszych najlepszych klientów, solidnym partnerem i sumiennym płatnikiem. Ale cenimy ją nie tylko za wzorową współpracę. Bardzo imponuje nam zaangażowanie firmy we wdrażanie nowatorskich rozwiązań czego dowodem jest wielokrotne uzyskanie tytułu „Mistrza Innowacji”.

Janusz Rodzki – Prezes Zarządu Winkhaus Polska Beteiligungs

Z firmą OknoPlus Sp. z o.o. współpracujemy już od wielu lat. Cenimy ją jako naszego klienta i partnera za profesjonalne działanie oraz lojalność. Rzetelność, łatwość i szybkość komunikowania się oraz elastyczność powodują, że firmę OknoPlus Sp. z o.o. można polecić każdemu jako solidnego partnera biznesowego.

Aleksander Mikołajec – Dyrektor GLASSOLUTIONS Polska

Cenimy sobie, że firma OknoPlus jest w gronie największych Partnerów. Od lat z zainteresowaniem obserwujemy konsekwentne budowanie przez Was rynku wysokiej jakości okien klasy „Premium”. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów.

Radosław Cierpiał – Prezes Zarządu SALAMANDER S.A.