ul. Diamentowa 5,
20-447 Lublin

tel. 81 744 04 04
kom. 512 225 247

biuro@bartal.pl
www.bartal.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
  • sobota: 9:00-13:00

Salon obsługuje klientów także przez aplikację Skype! Wystarczy wyszukać naszego handlowca po adresie e-mail: daniel.galczynski@bartal.pl.

Bezpieczne drzwi zewnętrzne? Ciepłe i innowacyjne okna aluminiowe? Lublin zna się na rzeczy!

Wybór stolarki do powstającego lub remontowanego domu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że w gąszczu parametrów i specjalistycznych oznaczeń nietrudno się zgubić. Na jakie wartości zwrócić uwagę, by wybrane rozwiązania były ciepłe, energooszczędne, wodoszczelne? Jaki pakiet szybowy zapewni pełne bezpieczeństwo i zachwycające widoki? Czym powinny wyróżniać się nowoczesne i funkcjonalne drzwi zewnętrzne? Lublin spieszy z pomocą.

Zalety widoczne jak na dłoni

Choć nasze rozwiązania i ich opisy znaleźć można w katalogach i na stronie www, wymarzoną stolarkę warto obejrzeć z bliska. Specjaliści z punktu partnerskiego Bartal służą swoim doświadczeniem oraz dobrą radą i bez wątpienia pomogą dobrać rozwiązanie „szyte na miarę” nawet najbardziej wymagającego projektu.

Zastanawiasz się, jak bezbłędnie wybrać drzwi zewnętrzne, okna PVC czy okna aluminiowe? Lublin zaprasza do salonu partnerskiego przy ulicy Diamentowej 5!