ul. Krótka 27A (parking od strony podwórka),
42-202 Częstochowa

tel. 34 361 56 83
kom. 510 993 451

stolmat@oknoplus.com.pl

http://www.stolmat.czest.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
  • sobota: 9:00-14:00

Szeroka oferta produktów OknoPlus. Częstochowa zaprasza do świata designu

Gdzie kupić energooszczędne, nowoczesne okna lub drzwi firmy OknoPlus? Częstochowa nie ma tego problemu. Ma za to STOLMAT – punkt partnerski oferujący najwyższej jakości rozwiązania z zakresu stolarki otworowej, m.in. okna Reveal, Morlite, SwissForm, drzwi z kolekcji Reveal oraz cały wachlarz innych produktów wykonanych z najwyższej klasy aluminium oraz PCV. Częstochowa może pochwalić się również sztabem znakomitych specjalistów, którzy po szczegółowej rozmowie oraz dokładnym poznaniu potrzeb przygotują ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

Szeroki wybór kolorów, wzorów, rozwiązań sprawia, że nasze okna sprawdzą się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w tym o tradycyjnym charakterze. Stolmat, oprócz okien posiada swoim portfolio produktowym szeroki wachlarz drzwi zewnętrznych. Częstochowa dołączyła więc do miast, które mogą się pochwalić najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku!

Nie tylko drzwi, rolety i okna PCV – Częstochowa oferuje również montaż

Oprócz sprzedaży detalicznej firma zajmuje się również profesjonalnym montażem okien oraz drzwi zewnętrznych. Częstochowa ma teraz profesjonalne miejsce, które kompleksowo podchodzi do wymiany stolarki otworowej. Biuro Handlowe STOLMAT przy ulicy Krótkiej 27A czynne jest od poniedziałku do soboty.