Osielec 777,
34-234 Osielec

kom. 530 759 140

niwa@oknoplus.com.pl
www.osielec-suchabeskidzka.majsterplus.com

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 6:30-16:30
  • sobota: 7:30-13:00

Jak wybrać dbające o Twój budżet okna? Sucha beskidzka, Rabka i Osielec spieszą z poradami ekspertów

Czy wiesz, że za 25-30% utraty ciepła w domu odpowiadają nieszczelne, nadgryzione zębem czasu, niskiej jakości okna? Efekt? Nieprzyjemny chłód we wnętrzach, potrzeba nieustannego dogrzewania pomieszczeń i wysokie rachunki eksploatacyjne. Montując energooszczędną stolarkę otworową OknoPlus, Twój dom stanie się nie tylko ciepły czy piękny, ale i przyjazny dla środowiska. Odwiedź punkt partnerski, w którym znajdziesz: drzwi zewnętrzne i okna. Rabka, Sucha Beskidzka – tu mieszkasz lub budujesz? Rekomendowany salon OknoPlus Majster Plus Niwa Osielec znajdziesz kilkanaście minut drogi od swego domu.

Aby wybrać najlepiej, skorzystaj z wiedzy specjalistów

Zakup idealnej stolarki otworowej nie należy do najłatwiejszych zadań – nietrudno pogubić się w gąszczu parametrów, oznaczeń i funkcjonalności. Udaj się do pobliskiego punktu sprzedaży OknoPlus po bezpłatne porady ekspertów. Tu uzyskasz wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagającego projektu!

Interesują Cię energooszczędne drzwi i okna? Sucha Beskidzka, Rabka i okolice zapraszają do punktu partnerskiego Majster Plus Niwa, Osielec 777..