ul. Gospodarska 1 (róg ul. Miłoszyckiej Teren ARKADIUS),
51-503 Wrocław

tel. 71 34 66 471
tel. 71 33 81 200
oknoprim@oknoplus.com.pl
oknoprim.com.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
  • sobota: 10:00-14:00

Jak zainwestować w najlepsze rozwiązania PVC, okna aluminiowe i drzwi zewnętrzne? Wrocław zna odpowiedź!

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę wybierając drzwi zewnętrzne lub okna aluminiowe? Wrocław zaprasza do punktu partnerskiego OknoPlus. Nasi doradcy krok po kroku wyjaśnią, jakie parametry mają kluczowe znaczenie dla Twojego projektu i wskażą rozwiązanie, które zadba o energooszczędność, ciszę i bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę oczekiwania inwestora, stan techniczny budynku, jego lokalizację oraz położenie względem stron świata będziemy w stanie dobrać propozycje dopasowane nawet to najbardziej skomplikowanego projektu. Jednak parametry to nie wszystko…

Designerskie drzwi zewnętrzne i okna aluminiowe – Wrocław zaprasza do Okno PRIM

Właściwości i funkcjonalność to jedno, ale nowoczesna stolarka otworowa powinna charakteryzować się doskonałym designem i doskonale uzupełniać zarówno wnętrze, jak i fasadę budynku. Mamy na to sposób! Okna i drzwi możemy poddać pełnej personalizacji – w każdym, najdrobniejszym detalu, tak, by „uszyć je na miarę” Twoich potrzeb.

Punkt partnerski z drzwiami zewnętrznymi i oknami PCV i ALU OknoPlus we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Gospodarskiej 1.