ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

kom. 661 951 989
kom. 608 171 705
paleka@oknoplus.com.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 11:00-17:00
  • sobota: spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Kopalnia… jakości! Rozwiązania ALU, okna PCV, drzwi zewnętrzne Wieliczka

Są miejsca, które budzą natychmiastowe skojarzenia! Jednym z nich jest bez wątpienia Wieliczka i jej słynna kopalnia soli. Ale jeśli dodamy do tego punktu na mapie innowacyjne profile aluminiowe, okna PCV i drzwi zewnętrzne Wieliczka staje się również kopalnią jakości i designu. O to zadbał punkt partnerski OknoPlus – PaLeKa.

Energooszczędne drzwi zewnętrzne i okna PCV – Wieliczka podpowie, jak je wybrać

Inwestycja w zakup nowoczesnej stolarki otworowej to decyzja, która wymaga dobrego przygotowania. Od tego, na jakie rozwiązania postawimy będzie zależał nasz komfort termiczny i akustyczny, bezpieczeństwo, a nawet wysokość rachunków za ogrzewanie! Co więcej, kolor profili oraz wielkość przeszklenia będzie miała znaczący wpływ na wygląd elewacji oraz to, jak jasne będą nasze wnętrza. Decyzji, które musimy podjąć, jest wiele. Jak zatem znaleźć niezawodne drzwi zewnętrzne i okna PCV. Wieliczka zaprasza do salonu PaLeKa, gdzie eksperci pomogą Ci wybrać rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twojego projektu.

Punkt partnerski z drzwiami zewnętrznymi i oknami PCV i ALU OknoPlus w Wieliczce znajduje się przy ulicy Krakowskiej 2B.