ul. Wiejska 61,
45-240 Opole

tel. 77 456 91 63
kom. 510 993 506
kom. 510 993 507

pluspol@oknoplus.com.pl

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 510 993 507 lub o kontakt mailowy na pluspol@oknoplus.com.pl.

Niezawodne okna PCV, ALU i drzwi zewnętrzne? Opole doradzi, na co zwrócić uwagę

Uw, Ug, Ud, Lt – liczba parametrów, na które musimy zwrócić uwagę podczas wyboru idealnej stolarki otworowej może przyprawić o niemały zawrót głowy. Tu liczy się każdy, nawet najmniejszy detal, a podjęte przez nas decyzje, będą miały ogromny wpływ na komfort codziennego przebywania w budynku. Brzmi jak duża odpowiedzialność? Otóż to! Jak zatem wybrać idealne rozwiązania ALU, okna PCV i drzwi zewnętrzne? Opole ma na to sposób i chętnie podzieli się swoją wiedzą!

Pluspol Opole – punkt partnerski OknoPlus

Choć ostateczny wybór należy do Ciebie, w przypadku wyboru tak istotnych elementów warto zaufać bezcennym radom specjalistów. Jakie powinny być niezawodne drzwi zewnętrzne i okna PCV? Opole zaprasza do odwiedzenia ekspertów z salonu Pluspol, którzy o rozwiązaniach OknoPlus wiedzą naprawdę wszystko!

Punkt partnerski Pluspol OknoPlus, w którym znajdziesz nowoczesne okna i drzwi zewnętrzne, mieści się w Opolu przy ulicy Wiejskiej 61.