tel. 12 27 75 741
tel. 12 27 75 742
tel. 12 27 75 854

serwis@oknoplus.com.pl

Pogwarancyjny serwis okien PCV, ALU oraz serwis drzwi zewnętrznych

Utrzymanie stolarki otworowej w dobrej kondycji to fundament ciepłych, bezpiecznych i pięknych wnętrz. Zdarza się jednak, że po wielu latach użytkowania elementy te potrzebują wnikliwego przeglądu i naprawienia ewentualnych usterek. Tu z pomocą przychodzi profesjonalny serwis stolarki okiennej oraz serwis drzwi wejściowych, w czym pomogą doświadczeni specjaliści OknoPlus.

Serwis okien i drzwi wejściowych – recepta na oszczędności

Regularne serwisowanie pomaga utrzymać elementy budowlane w doskonałym stanie, co bez wątpienia przekłada się na ich długowieczność. Wiele nieprawidłowości, jeśli są odpowiednio szybko zdiagnozowane, można wyeliminować niemal od ręki, zanim przyniosą większe szkody. Troska o nasze okna i drzwi nie kończy się przecież z upływem okresu gwarancyjnego.

Choć naprawa pogwarancyjna kojarzy się zwykle z usunięciem problemów technicznych, a co za tym idzie poprawą komfortu użytkowania, kryje się za nią znacznie więcej. Przez nieszczelną, uszkodzoną stolarkę otworową może uciekać nawet 30% ciepła, a to skutkuje wdzierającym się do pomieszczeń chłodem, ale również rosnącymi rachunkami. W takiej sytuacji należy reagować natychmiast – zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dodatkowo, niesprawna stolarka ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo naszego domu i staje się dla włamywacza łatwą barierą do pokonania. Równie prosto poradzi sobie z nią hałas płynący z zewnątrz.

Oczywiście, podstawowy przegląd możemy wykonać sami, jednak gdy awaria jest poważniejsza, należy zdecydować się na fachowy serwis stolarki okiennej.

Zaufaj doświadczeniu i wiedzy specjalistów

Od ponad 25 lat tworzymy najwyższej jakości rozwiązania aluminiowe i PVC, które wyróżnia jakość, design, doskonałe parametry oraz produkcja w zgodzie z poszanowaniem środowiska naturalnego. Za każdym produktem stoją zaś najlepsi fachowcy, którzy zatroszczą się o klientów zarówno przed jak i po decyzji zakupowej. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy serwis drzwi zewnętrznych oraz serwis okien PCV i ALU. Dobrze utrzymana i serwisowana stolarka otworowa to gwarancja ich długiego i bezproblemowego użytkowania.