ul. Adama Mickiewicza 13,
37-300 Leżajsk

tel. 727 901 403

biuro@vidomont.pl

Umów wizytę naszego Doradcy w okolicy Janowa Lubelskiego – napisz lub zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie z ofertą!

Energooszczędny dom? Wybierz najlepsze drzwi i okna. Janów Lubelski zaprasza

Przez nieszczelną stolarkę otworową może uciekać nawet 30% ciepła, a to wpływa na komfort termiczny domowników, jak również na wysokość rachunków – zwłaszcza w okresie grzewczym. Nie dziwi więc fakt, że termomodernizacja stała się nie tylko możliwością, ale prawdziwą koniecznością – zarówno pod względem ekonomicznym jak i pragmatycznym. Jednym z jej fundamentów są wysokiej jakości drzwi i okna. Janów Lubelski zaprasza do salonu Vidomont, gdzie czekają na Was najwyższej jakości propozycje od OknoPlus.

Jak wybrać najlepsze okna PCV, ALU i drzwi? Janów Lubelski zna odpowiedź!

Wybierając energooszczędną i niezawodną stolarkę otworową, trzeba zwrócić uwagę na jej parametry – zwłaszcza współczynnik U, który informuje o tym, jak dużo ciepła pozostanie w naszych wnętrzach, gdy wybierzemy wysokiej jakości rozwiązania ALU czy okna PCV. Janów Lubelski służy radą doświadczonych ekspertów, którzy pomogą zaprojektować rozwiązania szyte na miarę potrzeb Twojego domu.

Gdzie znaleźć nasze drzwi i okna? Janów Lubelski zaprasza do kontaktu! Umów wizytę Doradcy – napisz lub zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie z ofertą!