ul. Adama Mickiewicza 13,
37-300 Leżajsk

tel. 727 901 403

biuro@vidomont.pl

Umów wizytę naszego Doradcy w okolicy Krosna – napisz lub zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie z ofertą!

Budujesz lub remontujesz dom? Wybierz energooszczędne drzwi i okna. Krosno Vidomont zaprasza

Gdy koszty życia rosną w zastraszającym tempie, a rachunki za ogrzewanie zabierają znakomitą część domowego budżetu to znak, że czas na termomodernizację. Inwestycja ta, choć początkowo może wydawać się znacząca, w długoterminowej perspektywie oferuje szereg korzyści, zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych, a jej podstawą stają się energooszczędne drzwi zewnętrzne i okna PCV oraz ALU. Krosno zaprasza do salonu Vidomont, gdzie znajdziesz stolarkę otworową doskonale dopasowaną do potrzeb domów energooszczędnych oraz pasywnych.

Czym wyróżniają się idealne okna PCV, ALU i drzwi zewnętrzne? Krosno podpowie!

Wybierając stolarkę otworową do powstającego lub remontowanego domu, należy zwrócić uwagę nie tylko na design, choć ten jest bardzo ważny, ale również na parametry – zwłaszcza współczynnik przenikania ciepła. Im niższy tym cieplejsze i bardziej energooszczędne będą wybrane drzwi zewnętrzne i okna. Krosno Vidomont gwarantuje, że wśród rozwiązań OknoPlus znajdują się modele, które z nawiązka wyprzedzają wymagania Warunków Technicznych 2021.

Gdzie dokładnie znaleźć niezawodne propozycje ALU, drzwi zewnętrzne i okna PCV? Krosno! Cennik, bogata ekspozycja oraz doradcy, którzy o nowoczesnej stolarce otworowej wiedzą naprawdę wszystko, czekają na Was niedaleko Waszego miasta – w Leżajsku, przy ulicy Adama Mickiewicza 13. A jeśli wolisz – napisz lub zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie z ofertą!