ul. Adama Mickiewicza 13,
37-300 Leżajsk

tel. 727 901 403

biuro@vidomont.pl

Umów wizytę naszego Doradcy w okolicy Rzeszowa lub w samym mieście – napisz lub zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie z ofertą!

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich drzwi i okien? Rzeszów – tu je znajdziesz!

W obliczu rosnących kosztów życia, termomodernizacja staje się kluczem do oszczędności finansowych i ochrony środowiska. A czy wiesz, jakie w tym kontekście powinny być okna? Rzeszów, a dokładniej salon partnerski firmy OknoPlus – Vidomont, służy pomocą. W ofercie znajdują się produkty zaprojektowane z myślą o zwiększeniu efektywności energetycznej domów, w tym okna PCV i aluminiowe. Rzeszowski oddział zadba o to, by do rąk inwestorów trafiły rozwiązania kwalifikujące do Programu Czyste Powietrze, które do tego zachwycają wyglądem i nowoczesną technologią.

W temacie utrzymania odpowiedniej izolacji, komfortu akustycznego i efektywności kosztowej, niezmiernie ważną rolę odgrywają także drzwi wejściowe, zewnętrzne. Rzeszów to miasto obsługiwane przez ekspertów z salonu w Leżajsku. Jeśli nie możesz pojawić się u nich osobiście, specjaliści z Vidomont przyjadą do Ciebie i pomogą w znalezieniu najlepszej stolarki otworowej marki OknoPlus dla Twojej nieruchomości. Odpowiedzą również na nurtujące Cię pytania, a nawet pomogą w pozyskaniu dotacji na zakup.

Szukasz dofinansowania na zakup drzwi zewnętrznych i okien? Rzeszów wie, gdzie szukać wsparcia

Przedstawiciele Vidomont ułatwią klientom skorzystanie z programu Czyste Powietrze polegającym m.in. na dopłacie do zakupu nowoczesnych okien aluminiowych i PCV. Rzeszowski partner marki OknoPlus doradzi, jak skutecznie wypełnić wniosek dotacyjny oraz spełnić wszystkie wymagane formalności.

Zależy Ci na stworzeniu szczelnych, pięknych, cichych wnętrz, na straży których stoją najwyższej jakości drzwi wejściowe? Rzeszów i okolice – zapraszamy do Vidomont!