Białe okna – design, który trwa

Czy istnieje rozwiązanie, które stworzy doskonały duet zarówno ze stonowanymi kolorami, jak i tymi niezwykle odważnymi? Sprawdzi się w monochromatycznych oraz kontrastowych zestawieniach, wewnątrz i na zewnątrz budynków, w niemal każdym stylu aranżacyjnym? Białe okna, bo o nich mowa, nie poddają się przemijającym modom czy chwilowym trendom i od lat święcą prawdziwe triumfy popularności.

Pragniesz uzyskać ponadczasowy wygląd budowanego domu lub modernizowanego mieszkania? Postaw na energooszczędne i trwałe, a przy tym piękne i eleganckie okna białe, dzięki którym uzyskasz wyjątkowy efekt finalny, a co za tym idzie modny „look” budynku na długie lata.


Okna białe – szeroki wachlarz możliwości

Za co architekci inwestorzy niesłabnąco kochają białe okna? Za niezwykłe możliwości kompozycyjne, które te stają się kluczem do wykreowania wymarzonego wnętrza. Te ponadczasowe ramy, niezależnie od tego, czy zostały wykonane z ALU czy PVC, pasują do domów urządzonych niemal w każdym nurcie architektonicznym. Okna białe to prawdziwa podstawa jasnego scandi, kobiecego shabby chic oraz romantycznego stylu prowansalskiego. Nie obędzie się bez nich wnętrze utrzymane w klimacie klasycznym, minimalistycznym czy loftowym. Ot, w tym przypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Elewacja i okna? Białe sprawdzą się doskonale

Wybierając kolor stolarki liczy się nie tylko to, jak profile będą prezentować się we wnętrzu, ale również to, jaki duet stworzą z fasadą budynku. Wszak elewacja to swoista wizytówka każdego domu, a dobre wrażenie można zrobić tylko raz.

Białe okna idealnie współgrają z minimalistycznymi, modernistycznymi frontami utrzymanymi w podobnych barwach lub wręcz przeciwnie – w zestawieniach kontrastowych. Czują się doskonale w towarzystwie cegły, kamienia, drewna oraz szkła. Jednym słowem – nie ma materiału, barwy czy faktury, z którą nie można ich harmonijnie połączyć.

Wybierz dobrze z OknoPlus!

Jeśli Twój wybór padł na okna białe, nie zapomnij, że nie mniej ważne będą również ich parametry. Zdecyduj się na rozwiązania energooszczędne – zaawansowane technologicznie, bezawaryjne, bezpieczne oraz ekologiczne. Raz poczyniona inwestycja zwróci się bowiem z nawiązką w postaci ciepłych, jasnych pomieszczeń, mniejszych rachunków za ogrzewanie, komfortu akustycznego, bezpieczeństwa i zachwycającego designu

Odkryj naszą szeroką gamę rozwiązań OknoPlus z serii:

  • PVC: Morlite, SwissForm Activ, SwissForm Art;
  • Aluminium: Reveal, Reveal Hide, Genesis, system Superial oraz Star.

Wybierając stolarkę do swego projektu, postaw na innowacyjne okna od OknoPlus!