Luksusowe okno LUXE

LUXE – luksusowe okna aluminiowe na miarę XXI wieku

Czy można stworzyć nietypowe okno, które z jednej strony zachwyci monumentalnym rozmiarem, a z drugiej urzeknie niezwykle smukłym profilem? Luksusowe okno przekraczające granice technologicznej i designerskiej wyobraźni? Oto LUXE – rozwiązanie, które tworzy nowe definicje elegancji i innowacyjności.

Autorskie okno do luksusowych wnętrz

Jednym z kluczowych atutów LUXE jest jego minimalistyczny design. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, skrzydło, okucia i odwodnienia zostały skrzętnie ukryte, a zewnętrzna część tego luksusowego okna wygląda jak stałe szklenie w ramie. Całości dopełniają bardzo wąskie profile, których szerokość wynosi zaledwie 57 milimetrów! Taki duet tworzy doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną maksymalnego doświadczenia estetycznego, zachowując przy tym stylową oszczędność wzorniczą.

Ale to nie wszystko, co czyni z niego okno nietypowe. Dzięki autorskiej technologii DSB® (Double Static Base) LUXE oferuje doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także większe bezpieczeństwo. Ta technologia otwiera przed architektami i inwestorami zupełnie nowe horyzonty projektowe, umożliwiając tworzenie jeszcze śmielszych i odważniejszych wizji – zwłaszcza, że można je bez kłopotu łączyć z aluminiową kolekcją Reveal. Teraz jedynym ograniczeniem w projektowaniu imponujących przeszkleń jest Twoja wyobraźnia!

Parametry z najwyższej półki

Wykorzystując innowacyjne zdobycze techniki i najwyższej jakości materiały, okno do luksusowych wnętrz LUXE oferuje doskonałe parametry izolacyjności, które przekraczają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu dodatkowej, środkowej uszczelki oraz pakietu szybowego Climatop Prime od Saint-Gobain, LUXE osiąga współczynnik Uw 0,7 W/m2K. To wynik, który nie tylko przewyższa standardy rynkowe, ale także przekłada się na realne korzyści dla użytkowników – niższe koszty ogrzewania i utrzymanie optymalnej temperatury w domu przez cały rok.

To innowacyjne, nietypowe okno przeszło rygorystyczne testy w trzech niezależnych jednostkach certyfikujących, w tym w prestiżowym IFT Rosenheim. To potwierdzenie, że wybierając LUXE, otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez lata i nieustannie zachwycał swoim designerskim, minimalistycznym wyglądem.

LUXE to prawdziwe dzieło sztuki, które wprowadzi do Twojego domu więcej promieni słonecznych i nowoczesnego wzornictwa. Wybierz luksusowe okno i doświadcz komfortu na zupełnie nowym, nieznanym dotąd poziomie.

Dostępne w sprzedaży od 14 listopada 2023!

Informacje techniczne – system okien LUXE

Certyfikaty:

Przekroje:

Spójrz poza to, co widać – okna luksusowe LUXE z ukrytymi okuciami!

Mniej widocznych elementów, więcej zalet funkcjonalnych? W systemie Luxe to możliwe! W oknie zastosowane zostały uchylno-rozwierane zawiasy, które pozostają niewidoczne przy zamkniętym oknie. Tak dyskretna konstrukcja otwiera przed inwestorami i projektantami zupełnie nowe możliwości kreacyjne. Pozwala na swobodny dobór kolorów i faktur okien, a także dopasowanie stolarki okiennej do różnorodnych stylów aranżacyjnych. Okucia o standardowej konstrukcji ograniczają tę swobodę ze względu na widoczne osłony zawiasów dostępne w niewielkiej liczbie wzorów. Brak „zewnętrznych” zawiasów to dodatkowa wygoda podczas mycia okien oraz zabezpieczania ich przy pracach remontowych.

Szyby Climatop Prime

LUXE – do wyboru, do koloru!

Czasy, w których rynek oferował wyłącznie okna w bezpiecznym odcieniu bieli lub wariancie drewnopodobnym odchodzą w zapomnienie. Dziś na salony z rozmachem wkraczają wyraziste barwy i nic nie stoi na przeszkodzie, by puścić wodze wyobraźni i postawić na kolory, które doskonale dopełnią wymarzoną kompozycję wnętrza. Co oferuje system luksusowych okien LUXE?

  • pełna paleta RAL,
  • kolory z połyskiem metalicznym metalicznym,
  • pełna paleta IGP.