Koalicja Termomodernizacji

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

| 25 stycznia 2023 |

Czasy, w których okna i drzwi postrzegane były po prostu jako zwykły element budowlany już dawno za nami. Dziś, wykorzystując nowoczesne technologie i zdobycze techniki, stoją na straży komfortu akustycznego, bezpieczeństwa domowników, a także troszczą się o domowe ciepło, zatrzymując je we wnętrzach nawet w najmroźniejsze zimy. Nie dziwi więc fakt, że coraz bardziej świadomi inwestorzy wybierają stolarkę o najwyższych parametrach, idealnie dopełniającą domy energooszczędne oraz pasywne. Zyskuje nasz budżet i planeta – mniejsza potrzeba dogrzewania pomieszczeń to niższe rachunki eksploatacyjne oraz redukcja szkodliwych substancji emitowanych do środowiska. W te założenia doskonale wpisują się wszystkie nasze rozwiązania, które łączą to, co efektywne, z tym co naprawdę designerskie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i wspierając ich w walce o lepsze jutro, dołączamy do Koalicji Termomodernizacji – akcji edukacyjnej, która pozwoli naszym dilerom stać się doradcami pomagającymi bezbłędnie wypełnić wniosek do programu Czyste Powietrze. Dzięki temu klienci będą mogli ubiegać się o dotację, między innymi na wymianę okien oraz drzwi.

To kolejny krok na drodze promowania zrównoważonego, ekologicznego i odpowiedzialnego budownictwa i mamy w nim niemały udział!