Promocja Otwórz dom na wiosnę - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Duże, otwarte pomieszczenia i… jeszcze więcej przestrzeni dzięki ogromnym przeszkleniom. Nowoczesna architektura nie zamyka powierzchni domu w czterech ścianach, lecz otwiera go na piękno otoczenia, oferując bliski kontakt z naturą, więcej światła we wnętrzach i powiew luksusu. Z nową, wiosenną promocją OknoPlus można zyskać podwójnie: w pakiecie firma oferuje niepowtarzalny design, komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo – i to wszystko z dużym rabatem.

Wielkogabarytowe przeszklenia, naturalnie doświetlone wnętrza i piękno prostej, minimalistycznej formy to wyznaczniki współczesnych trendów architektonicznych. W te modne tendencje z powodzeniem wpisują się duże, przeszklone konstrukcje przesuwne – sprawiają, że bryła domu staje się lekka i efektowna, optycznie powiększają przestrzeń, zapewniają dostęp naturalnego światła i stanowią idealne połączeniem domu z tarasem lub ogrodem.

W OknoPlus doceniamy estetykę, design i indywidualne rozwiązania. Dla nas drzwi i okna to coś więcej niż wymiar i cena – równie ważna jest ich funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. Budując dom chcemy, by był on niepowtarzalny i wyjątkowy – i takie rozwiązania oferujemy naszym Klientom – zapewnia Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy w firmie OknoPlus.

W ofercie firmy OknoPlus znaleźć można konstrukcje przesuwne wykonane zarówno z PCV, jak i aluminium. Dzięki szerokiej ofercie produkt można „spersonalizować” i dopasować do indywidualnych oczekiwań i preferencji – zaczynając od wymiarów przeszkleń i zachwycającego efektu wizualnego na funkcjonalności, energooszczędności i kwestii bezpieczeństwa kończąc. Wybierać możemy wielkość skrzydeł jezdnych, ich ilość, wariant progu, okucia zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz kolor stolarki i model wykończeń: pochwytów lub klamek.

Oferta firmy OknoPlus jest tak samo zindywidualizowana jak nasza wiosenna promocja – nastawiona na niestandardowe rozwiązania, wielkości i konstrukcje, „skrojona na miarę” i w pełni zgodna z wizją i oczekiwaniami naszych Klientów – mówi Mariusz Kudas, Doradca Handlowy w firmie OknoPlus.

Rabat podstawowy naliczany jest przez handlowców w salonach sprzedaży w momencie przygotowywania oferty, po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb, projektów i pomysłów naszych Klientów. Dodatkową zniżkę można uzyskać decydując się na jeden z promowanych modeli konstrukcji przesuwnych: DuoPort Pas Comfort, DuoPort S lub Z, ECOSLIDE, HST Narożne, HST NorsStil, HST SwissForm, MODERNSLIDE, MONORAIL, ULTRAGLIDE czy VISOGLIDE PLUS – od 150 aż do 500 PLN na sztuce, w zależności od wybranego rozwiązania. A jeśli kapryśną wiosnę zechcemy zaprosić do naszego domu nieco później, wydłużając termin realizacji zamówienia o minimum dwa tygodnie, otrzymamy kolejny rabat w wysokości 2% – wyjaśnia zasady promocji Mariusz Kudas.

Wiosną przyroda powraca do życia, pięknieje i rozkwita – a wraz z nią budzą się nasze marzenia o własnym, niepowtarzalnym domu. Pielęgnowane, dopracowywane i dopieszczane w zimowe wieczory wraz z pierwszymi ciepłymi promieniami słońca domagają się realizacji. Otwórz swój dom na wiosnę i zaproś ją do swojego wymarzonego wnętrza – z nową promocją firmy OknoPlus.

Akcja promocyjna potrwa do 30 kwietnia 2018.