Pozyskanie dofinansowania jeszcze prostsze! Rozpoczynamy współpracę z Credit Agricole

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje, Partnerzy.

Credit Agricole

W dobie galopujących zmian klimatu oraz rosnących kosztów życia, termomodernizacja budynków staje się nie tylko możliwością, ale wręcz koniecznością. To inwestycja, która przynosi korzyści zarówno na poziomie indywidualnym, jak i globalnym. Cieplejsze domy to mniejsza potrzeba dogrzewania, a to prosta droga do poprawy codziennego komfortu domowników, zasobności portfeli, a także kondycji planety. Wychodząc naprzeciw tym,… Więcej »

OknoPlus rozpoczyna współpracę z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Informacje, Partnerzy.

Botanik

Od wielu lat angażujemy się w działania na rzecz lokalnych społeczności, wspieramy prace renowacyjne i remontowe w najbliższej okolicy, z ogromną dumą obejmujemy mecenatem krakowskie instytucje kultury i nauki. Tej wiosny zostaliśmy Partnerem jednego z najpiękniejszych, a zarazem najmodniejszych miejsc w Krakowie. Wraz z Ogrodem Botanicznym UJ zapraszamy wszystkich amatorów dobrego designu, muzyki oraz natury… Więcej »

Poznaj projekty domów HOMEKONCEPT

Opublikowano przez | Kategorie: Partnerzy.

Projekt domu HomeKONCEPT - OknoPlus

Cieszymy się, gdy nasi klienci są w pełni zadowoleni, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami oraz kontrahentami na polskim rynku. Tak też jest z architektami. Projekty domów oraz aranżacje wnętrz prezentowane na naszej stronie oraz prezentowane w kampaniach OknoPlus zostały wykonane przez pracownię HOMEKONCEPT – wieloletniego Partnera OknoPlus. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio HOMEKONCEPT!

Nowy adres w Radomsku!

Opublikowano przez | Kategorie: Informacje, Partnerzy.

Mapa - Oknoplus

Od 2 grudnia 2019 roku jesteśmy w Radomsku pod nowym adresem, ale zaledwie po drugiej stronie ulicy względem starego adresu. Zapraszamy na róg Krasickiego i Młodzowskiej 2 (vis a vis sklepu Biedronka). Serdecznie zapraszamy!

Refundacja zakupu okien – “Czyste Powietrze”

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne, Informacje, Partnerzy.

Czyste Powietrze - OknoPlus

Refundacje w ramach programu Czyste Powietrze to prawie jak dodatkowy rabat. U nas, dzięki współpracy z DOEKO GROUP, zyskujecie podwójnie: oszczędzacie pieniądze (dofinansowanie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej) i czas (dokumentację wypełni za Was nasz Partner). Wasz wkład w walkę ze smogiem – bezcenny! Uzupełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a my wypełnimy dokumenty za Ciebie! https://www.oknoplus.com.pl/czyste-powietrze/

Zapraszamy do Wrocławia!

Opublikowano przez | Kategorie: Partnerzy.

OKNO Prim Wrocław - mapa - OknoPlus

Podbijamy województwo dolnośląskie. Znajdziecie nas we Wrocławiu przy ul. Gospodarskiej 1 – w rodzinie naszych Partnerów Handlowych witamy firmę Okno PRIM.

HomeKONCEPT wybiera okna OknoPlus!

Opublikowano przez | Kategorie: Partnerzy, Produkty.

Projekt domu pracowni HomeKONCEPT - OknoPlus

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracowni HomeKONCEPT, która w swoich nietuzinkowych i nowoczesnych projektach domów będzie proponować rozwiązania OknoPlus. Nie tylko okna PCV typu Morlite czy SwissForm, ale także rozwiązania aluminiowe z nowością OknoPlus na czele – oknem Genesis – czy też rozwiązaniami już tak popularnymi w projektach, jak okno narożne, ukryte skrzydła czy… Więcej »

Nowy salon OknoPlus w Gliwicach

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Partnerzy.

Nowy salon OknoPlus w Gliwicach

Od tego miesiąca zapraszamy Państwa do naszego nowego salonu sprzedaży w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej 22. Miejsca parkingowe znajdą Państwo zaraz za rogiem przy ul. Nowy Świat. Salon sprzedaży jest prowadzony przez Autoryzowanego Partnera Handlowego OknoPlus – firmę Inter-Bud. Inter-Bud Gliwice ul. Mikołowska 2244-100 Gliwice kom. 780 131 270 interbud@oknoplus.com.plgliwice@interslask.plwww.interslask.pl Godziny otwarcia:Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:00Sobota oraz inne dogodne dla… Więcej »

Zapraszamy do salonu we Wrocławiu

Opublikowano przez | Kategorie: Partnerzy.

Salon sprzedaży Pacto Wrocław - OknoPlus

W gronie naszych przedstawicieli witamy firmę Pacto, która będzie prowadzić salon OknoPlus we Wrocławiu przy ul. Czekoladowej! Salon sprzedaży jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty między 10:00 a 15:00. Serdecznie zapraszamy! Jak dojechać do salonu?