Podsumowanie roku 2017 - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma, Nagrody.

W niezwykle podniosłej atmosferze w kultowym miejscu na kulinarnej mapie Krakowa – Studiu Qulinarnym na krakowskim Kazimierzu – OknoPlus podsumował całoroczną współpracę w obecności TOP15 Partnerów Handlowych.

Na początku Prezes OknoPlus Wacław Figiel podziękował Partnerom za ciągłe dążenie do rozwoju w zakresie prezentowania oferty OknoPlus klientom ostatecznym. Dyrektorzy OknoPlus natomiast – Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy oraz Krzysztof Gucwa, Dyrektor Operacyjny – wykazali kierunki rozwoju marki w 2018 roku. 

W Nowy Rok wkraczamy z ambitnymi celami wdrożenia innowacyjnego systemu do zarządzania procesami w firmie oraz rozbudową parku technologiczno-maszynowego OknoPlus. Jak zwykle gotowi i otwarci na wdrożenia kolejnych innowacyjnych rozwiązań będziemy udowadniać naszym klientom, że OknoPlus wyprzedza oczekiwania – podkreślała Izabela Tryba.

Podczas spotkania zostały wręczone nagrody dla najlepszych Parterów Handlowych OknoPlus w roku 2017, a także wyróżnienie dla Mistrza Innowacji 2017 Salonu Sprzedaży OknoPlus w Libertowie.

Spotkanie uświetnił akustyczny koncert zwycięzcy 5. edycji telewizyjnego programu Must be the Music Kuby Zaborskiego! Kuba jest 24-letnim wokalistą oraz autorem muzyki i tekstów. Przez ostatnie 3 lata zagrał ponad 200 koncertów w Polsce, jak i poza granicami Polski. Jest autorem piosenek do filmu Po prostu przyjaźń (2016). Współpracował z Adamem Sztabą, Kasią Moś i wieloma wybitnymi artystami. Podczas kameralnego koncertu usłyszeliśmy autorskie piosenki artysty oraz covery współczesnych list przebojów w nietypowych aranżacjach.

Cheff Kuchni Studia Qulinarnego natomiast zaprosił gości na wyjątkową podróż po smakach w wariacjach na temat świeżych produktów. Studio to miejsce gdzie wyśmienita, autorska kuchnia idealnie współgra z eleganckim i stylowym wnętrzem. Każdego dnia w kuchni STUDIO z najlepszych, wyselekcjonowanych produktów powstają niebanalne, kulinarne połączenia, które zachwycają najbardziej wymagających. Jako nieliczne miejsce w Krakowie, Studio otrzymało rekomendacje Inspektorów Michelin i Gault & Millau, którzy odznaczyli Restaurację symbolami dwóch kompletów sztućców oraz dwiema czapkami kucharskimi. Wyśmienitym wariacjom kulinarnym będzie towarzyszyła degustacja win z najlepszych winnic. Studio Qulinarne oraz jego sommelier zostali czterokrotnie wyróżnieni przez Wine Spectator – prestiżowy nowojorski magazyn branży winiarskiej – nagrodą Award of Excellence za jedną z najlepszych kart win na świecie.


Zobacz fotorelację z wydarzenia: