Coraz niższe temperatury, krótkie dni, częstsze opady deszczu – jesień, choć bywa zachwycająca, nie zawsze jest piękna i łaskawa. To zatem ostatni dzwonek, by wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o domowe ciepło, niższe rachunki za ogrzewanie, nieco więcej światła i upragnioną ciszę. Jak? Wymieniając nadgryzioną zębem czasu stolarkę na nowoczesne, wysokiej jakości okna. Inwestycja, którą poczynimy teraz, zwróci nam się z nawiązką – zwłaszcza, że wraz ze spadającymi na jesień liśćmi, spadają ceny produktów OknoPlus!

Niskie temperatury, gorące ceny!

Ponadprzeciętna energooszczędność, wysokie parametry akustyczne, wielkoformatowe przeszklenia, designerskie warianty kolorystyczne, a wszystko nawet 40% taniej? Tej jesieni OknoPlus przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę, która sprawi, że nadchodzące chłody wcale nie będą takie straszne. Do 15 października nasze okna PVC kupisz z 40% zniżką, zaś rozwiązania aluminiowe – aż 38% taniej. Jeśli do całej umowy na rozwiązania ALU dodamy pakiety ECLAZ, rabat wyniesie aż 40%.

To doskonała okazja, by wyposażyć dom w topowe okna Reveal, Morlite lub Genesis, nowoczesne systemy przesuwne lub niezawodne drzwi zewnętrzne.

Cicho, ciepło i… bezpiecznie

Korzystając z jesiennej promocji, oferujemy naszym klientom roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł, które obejmuje między innymi pokrycie kosztów stłuczenia, rozbicia lub pęknięcia. Jak skorzystać z możliwości dodatkowego pakietu? Wystarczy zamówić konstrukcie aluminiowe, dodać do zamówienia bazującego na PVC aluminiowe konstrukcje przesuwne, zdecydować się na zakup całoszklanego okna narożnego lub wariantu FIX o wadze minimum 100 kilogramów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.