Nowy sezon budowlany, nowe promocje OknoPlus

Wiosna w OknoPlus rozkwita szerokim wachlarzem nowości oraz wysokimi rabatami. To najlepszy moment, by przyjrzeć się bliżej swoim wysłużonym oknom i drzwiom lub wybrać wymarzone rozwiązania do nowo powstającego budynku – zwłaszcza, że w sezonowej promocji przygotowaliśmy dla Was cały szereg niespodzianek. Nowoczesne drzwi wejściowe Reveal, kolor DB Alux w designerskich oknach Morlite, nowe typy klamek czy przesłony okienne typu screen to dopiero początek!

Megaformatowe przeszklenia, więcej światła, wysoka energooszczędność i nowoczesne wzornictwo – dziś rabaty na naszą stolarkę otworową sięgają nawet 38%. Wybierając pakiety szybowe ECLAZ do całego zamówienia rabat rośnie do 39%!

Ale to nie wszystko!

Promocją objęte została również nasza marcowa premiera drzwi wejściowe Reveal z doświetleniem łączące jakość, doskonałe parametry i ponadczasowy design. W ramach wiosennej akcji zaoszczędzicie aż 500 zł. 

Nie bylibyśmy sobą, gdy do promocji OknoPlus nie dołączył pakiet wartości dodanych. Wszak same produkty to nie wszystko! Jakie bonusy przygotowaliśmy tym razem? Mamy dla Was zniżki na produkty firmy FILL – screeny, żaluzje fasadowe oraz moskitiery do okien i suwanek, a także roczne ubezpieczenie szyb WARTA z sumą ubezpieczenia 5000 zł – na wypadek stłuczenia, pęknięcia lub rozbicia.

Szczegóły promocji oraz wysokość rabatów dostępne w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus. Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas! Działamy także online – koniecznie do nas zadzwoń!

Promocja trwa do końca lipca 2021.