Okna i drzwi w zimowej promocji OknoPlus 2021

Piękne z zewnątrz, niezawodne wewnątrz

Stoją na straży bezpieczeństwa i komfortu domowników, troszczą się o ciszę i ciepło, a do tego stanowią doskonałe dopełnienie modnych wnętrz. Designerskie okna i drzwi OknoPlus, bo o nich mowa, kupisz teraz z rabatem nawet do 47% i zadbasz o wnętrze Twojego domu na lata. Wszak Inside matters, nieprawdaż? Promocja trwa od 8 listopada 2021 do 4 stycznia 2022 roku.

Klasyki oraz wschodzące gwiazdy w bardzo atrakcyjnych cenach

Zimowa promocja jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na proponowany rabat, ale szeroki wachlarz propozycji. Oprócz naszych flagowych rozwiązań, takich jak Morlite, Reveal oraz Genesis do akcji promocyjnej dołącza tegoroczna premiera – drzwi aluminiowe Reveal, udoskonalona wersja konstrukcji Morlite Vision, produkty w nowym kolorze Real Wood – Woodec Turner Oak, a także zupełna nowość balkony francuskie dopełniające kolekcję Reveal!

Moc dodatkowych korzyści

Atrakcyjne zniżki to nie jedyna niespodzianka czekająca na klientów odwiedzających salony OknoPlus w całej Polsce. Przy zakupie określonej liczby rozwiązań ALU, zapewniamy roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł. Wybierając pakiety szybowe ECLAZ, podarujemy Ci bon prezentowy do IKEA, zaś po zarejestrowaniu swojego zakupu na naszej stronie otrzymasz od nas bon na kwotę 1000 zł do wykorzystania u projektantów i architektów marki HomeKONCEPT. Ale to nie wszystko! Po dokonaniu zakupów i spełnieniu wymaganych warunków (o których dowiesz się więcej od naszych Ekspertów) możesz wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej – weekendu dla dwóch osób w Hotelu SPA Mercure Kasprowy Zakopane.

Jak wziąć udział w promocji zimowej 2021?

Podpowiadamy, jak przystąpić do promocji w 3 prostych krokach.

KROK 1

Wypełnij poniższy formularz. Twoje zgłoszenie przekażemy do najbliższego Salonu sprzedaży, a nasi Eksperci skontaktują się z Tobą i przygotują dedykowaną ofertę.


  KROK 2

  Dokonaj zakupu wymarzonej stolarki.

  KROK 3

  Odbierz nagrody gwarantowane i weź udział w losowaniu w nagrody specjalnej – weekendu dla dwóch osób w Hotelu SPA Mercure Kasprowy Zakopane!

  Jeżeli w Promocji Zimowej 2021 w OknoPlus wybrałeś przynajmniej 10 konstrukcji z pakietami szybowimy ECLAZ, otrzymasz od nas bon o wartości 99 zł do IKEA. Wybierając w umowie konstrukcje aluminiowe uzyskasz dodatkowy voucher na kwotę 1000 zł do wykorzystania u projektantów i architektów marki HomeKONCEPT (dla projektów o wartości powyżej 5000 zł).

  Aby odebrać nagrody gwarantowane i przystąpić do losowania nagrody specjalnej, wypełnij poniższy formularz. Trzymamy kciuki!