Nagrody 2023

Opublikowano przez | Kategorie: Nagrody.

Choć mogłoby się wydawać, że o nowoczesnych oknach aluminiowych powiedziano już niemal wszystko, na scenę z rozmachem wkracza Reveal Unique, które zupełnie redefiniuje możliwości przeszkleń ALU! Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach wprowadziliśmy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w stolarce aluminiowej. To rozwiązanie, którego w Polsce nie oferuje jeszcze nikt i prawdziwy przełom w kontekście rozmiarów przeszkleń ALU. Reveal Unique podbija serca inwestorów i projektantów oraz zostało entuzjastycznie przyjęte przez branżę, czego efektem są dwa prestiżowe wyróżnienia – Złote Godło QI 2023 oraz nagroda TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty.

Wszystko zaczyna się od znajomości rynku

Współczesna architektura nie istnieje bez całoszklanych ścian oraz monumentalnych konstrukcji przesuwnych, które nie tylko nadają bryle lekkości, ale wpuszczają do wnętrz mnóstwo drogocennego światła. Promienie słońca mają niebagatelny wpływ na odbiór całej aranżacji, a także komfort termiczny mieszkańców, a nawet wysokość rachunków za ogrzewanie. Im więcej słońca dostanie się do wnętrza domu, tym mniejsza potrzeba uruchamiania dodatkowego źródła ciepła. Zyskują wszyscy – inwestorzy oraz planeta.

Jednak do tej pory doskonałą statykę przy konstrukcjach XXL mogły zagwarantować wyłącznie opcje PVC, a wszystko dzięki technologii STV. Szklenie statyczne na sucho polega na zespoleniu szyby i profilu za pomocą specjalnej taśmy, co znacznie zwiększa stabilność wielkoformatowych okien.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i projektantów, opracowaliśmy autorską technologię DSB (Double Static Base), która otwiera przed architektami zupełnie nowe możliwości projektowe. Tak w naszej ofercie pojawiło się nowoczesne okno Reveal Unique.

Innowacja warta nagrody

Nasza nowość nie pozostawiła branży obojętną. Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2023 przyznała Unique Złote Godło QI, zaś w plebiscycie TopBuilder, jednym z najbardziej prestiżowych na polskim rynku budowlanym, otrzymaliśmy nagrodę TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty. W obu przypadkach specjaliści docenili nieszablonowe podejście do stolarki otworowej, ponadprzeciętną innowacyjność oraz realny wpływ na rozwój nowoczesnej architektury.

Godny członek rodziny Reveal Choć funkcjonalność ewoluuje, a możliwości stają się większe niż zwykle, parametry Reveal Unique pozostają na niezmiennie doskonałym poziomie! Współczynnik przenikania ciepła plasuje się na poziomie – 0,7 W/m2K, co sprawia, że okno z nawiązką wyprzedza wymagania Warunków technicznych 2021. Dodajmy do tego podwyższoną odporność na wiatr, wodoszczelność w klasie premium, zaczepy antywyważeniowe oraz okucia Select, a otrzymamy doskonałe dopełnienie bezpiecznego, energooszczędnego, nowoczesnego domu.