Oferujemy Państwu bramy garażowe segmentowe i rolowane w 11 standardowych kolorach OknoPlus.

Bramy segmentowe to najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne dla domu.

 

  • połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa
  • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie -w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna
  • odpowiednio zabezpieczone – w zamek i rygiel podwyższające odporność na włamanie
  • wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową dzięki czemu gwarantują dobrą izolację termiczną i akustyczną

 

Wybierz wzór dla siebie:

bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.

unikalny wzór przetłoczeń – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, fakturą woodgrain lub gładką. Wzornictwo tych bram sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesującą alternatywą dla przetłoczeń wąskich.

bramy z tłoczeniem w kasetony, z fakturą woodgrain lub gładką. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

bramy z tłoczeniem poziomym wąskim, z fakturą woodgrain lub gładką na zewnętrznej powierzchni. Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.