Szwajcarski krajobraz - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Produkty.

Precyzja godna szwajcarskich mistrzów

Precyzyjny minimalizm estetyczny oraz pragmatyzm użytkowy. Połączyliśmy oba podejścia, tworząc okno nie tylko eleganckie, ale też wysoce energooszczędne. SwissForm to rozwiązanie z najwyższej półki. Występuje w 2 odsłonach: SwissForm Activ oraz SwissForm Art. W zależności od potrzeb klienta okna spełniają wymogi nawet budownictwa pasywnego.

Profil

Podstawą dla doskonałych parametrów okien SwissForm są najwyższej klasy profile bluEvolution. 6-komorowa konstrukcja, szerokość zabudowy 82 mm oraz specjalny system uszczelek pomagają zarządzać komfortem termicznym – okno zatrzymuje ciepło w pomieszczeniach w sezonie grzewczym oraz zapobiega ich nagrzewaniu w okresie letnim. Zastosowanie potrójnych pakietów szybowych o współczynniku przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74%, umożliwia wydobycie tego, co najlepsze z każdego wnętrza.

Wzmocnienia

Na straży ciepła, bezpieczeństwa i stabilności konstrukcji stoją wysokiej jakości stalowe, ocynkowane i specjalnie izolowane wzmocnienia o grubości 2 mm, które montuje się do profilu w 30-centymetrowych odstępach. Należy pamiętać, że tylko systemowe wzmocnienia okienne zapewniają odpowiednią sztywność oraz jakość gotowego okna.

Listwa przyszybowa

Bardzo dobre parametry okna SwissForm idą w parze z mnogością możliwości aranżacyjnych. Do wyboru mamy bowiem trzy różnorodne listwy przyszybowe – prostą, ozdobną oraz zaokrągloną, co pozwala na doskonałe uzupełnienie każdej kompozycji wnętrza – zarówno tej tradycyjnej, jak i zupełnie nowoczesnej. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna, zaś szerokość listwy dobierana jest odpowiednio do wybranego pakietu szybowego.

Uszczelki

Podwójny system uszczelek skutecznie zabezpiecza okna przed nieszczelnością, także w obliczu najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Uszczelka środkowa poprawia zarówno właściwości termiczne, jak i akustyczne okna.