i-okno - OknoPlus

| 12 marca 2016 |

Czasy, kiedy charakterystykę dowolnego okna można było zamknąć w 3 słowach: rama, szyba i zawiasy już dawno odeszły do lamusa. Potężny postęp technologiczny nie ominął branży budowlanej, a w szczególności stolarki okiennej i drzwiowej. Umożliwił on m.in. dostosowanie oferty do bardzo zróżnicowanych potrzeb Klientów – zarówno do tych poszukujących wyłącznie najniższej ceny, jak i tych ceniących jakość i innowacyjność rozwiązań.

OknoPlus jest firmą, która od blisko 20 lat stawia przede wszystkim na jakość i indywidualne podejście do Klienta. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie i wdrażamy je na naszych halach produkcyjnych. Od lat jesteśmy przyzwyczajeni do wprowadzania do oferty nowości. Lubimy jako pierwsi przecierać szlaki, pokonywać przeszkody i na własnej skórze przekonywać się o zaletach nowych technologii i rozwiązań. W firmie OknoPlus stawiamy na innowacyjność. Chcemy, aby Klient przychodząc do naszych salonów sprzedaży, otrzymywał nie tylko zestawienie stolarki zwieńczone ceną, ale żeby poznał i zrozumiał co naprawdę jest mu potrzebne, żeby uświadomił sobie jak wiele korzyści może zyskać, dobierając optymalnie okna i drzwi do swojej inwestycji. Satysfakcja naszych Klientów to nie jedyne, co potwierdza pozycję OknoPlus na rynku. Jesteśmy niekwestionowanym liderem konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus. Mamy wielką satysfakcję, że od pięciu lat z rzędu zdobywamy główne nagrody w większości kategorii konkursowych.

Czym jest i-okno?

i-okno jest odpowiedzią na kanony nowoczesnego i zrównoważonego budownictwa. Okno, które jest traktowane indywidualnie, uważnie dobierane do mikroklimatu danej lokalizacji, orientacji względem stron świata, ale też do pomieszczenia, w którym będzie zamontowane. Nowoczesne technologie służą nam, ale tylko wtedy gdy dobrze je poznamy i zrozumiemy. Błędem jest zamykać się na nie i decydować na przestarzałe rozwiązania, ale błędem jest również stosowanie ich z zasady wszędzie gdzie popadnie, bez rozważnego zaplanowania.

Zapraszamy Państwa do salonów OknoPlus, gdzie poznacie rozwiązania, które Was zaskoczą i pozwolą spojrzeć na stolarkę z nowej, nowoczesnej perspektywy. Pomożemy Państwu zaprojektować okna i drzwi, które zapewnią komfort użytkowania na co dzień, zoptymalizują zużycie energii i zapewnią poczucie bezpieczeństwa.

Żyjemy w czasach, w których kto nie idzie z postępem, zaczyna się cofać. Warto więc zaufać specjalistom, którzy już dzisiaj znają i rozumieją technologie jutra. Warto zaufać specjalistom OknoPlus.