Okucia do okien Select - OknoPlus

| 22 sierpnia 2016 |

Wybierając okno zwracamy uwagę na wiele elementów, dbamy o detale. Dobra szyba, elegancka rama, stylowe dodatki, to jednak nie wszystko. Aby sprostać stawianym przez odbiorców wymaganiom technicznym i estetycznym, firma OknoPlus wprowadza do swojej oferty nowe okucia do okien Select. Teraz, dzięki ukrytym zawiasom, nasze okna będą idealne eleganckie w każdym calu.

Od okuć okiennych zależy bardzo wiele – mają one wpływ na komfort użytkowania, są odpowiedzialne za ich szczelność oraz ochronę przed włamaniem. Z tych też względów warto wybrać takie okucia, które będą najwyższej jakości. Okucia Select, nowość w ofercie firmy OknoPlus, to produkt, który z nawiązką spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Okucia do okien Select – „ukryta” strategia OknoPlus

Okna z okuciem Select, dostępne w ofercie firmy OknoPlus, to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie innowacyjne, eleganckie rozwiązania. Ukrycie zawiasów w luzie wrębowym, czyli w wolnej przestrzeni, która powstaje między ramami skrzydła i ościeżnicy po zamknięciu okna, otwiera bowiem przed nami wiele nowych możliwości. Przede wszystkim, dzięki prostej konstrukcji okucia, okno jest bardzo łatwe w montażu, zatem jego osadzenie zajmie dobremu specjaliście niewiele czasu. Równie prosty jest także demontaż skrzydła okiennego. Co więcej – okucie Select daje możliwość konstruowania skrzydeł o powierzchni do 3 m2 i wadze do 150 kg. To niespodzianka dla każdego, kto marzy o dużych oknach wpuszczających do wnętrza jak największe ilości światła słonecznego. Warto dodać, że nowe okucie dostępne w ofercie OknoPlus umożliwia również otwarcie okna aż do kąta 95 stopni, a także gwarantuje, że okno nie będzie samo się zamykało. Atuty te w dużej mierze zwiększą komfort użytkowania okien. Zamaskowane zawiasy gwarantują także większą szczelność okien i tym samym przyczyniają się do wzrostu ich energooszczędności i dźwiękochłonności. Decydując się na okna wyposażone w okucie Select sprawimy, że nasze domy staną się zlaną słońcem, cichą krainą relaksu i wypoczynku. A użytkownik będzie mógł codziennie podziwiać swoje idealnie eleganckie okna.

Select – design przyszłości i… przeszłości

Okna z okuciem Select to rozwiązanie, które zachwyci nie tylko rozwiązaniami technicznymi, ale także spełni nasze oczekiwania pod względem estetyki. Jako, że montowane w luzie wrębowym zawiasy nie są widoczne i nie zakłócają idealnie gładkiej powierzchni ramy okiennej, dozwolone są wszystkie kolory i faktury stolarki. Stąd też okna we wszystkich 11 odcieniach z palety kolorystycznej dostępnej w ofercie firmy OknoPlus, w tym w nowych kolorach Cheyenne, Meranti, Tiama, Montana i Vermont, można również wyposażyć w okucia do okien Select. Dzięki ukrytym zawiasom użytkownik okien z okuciem Select nie musi martwić się o kolor ich osłonek i ewentualne przebarwienia. Informacją szczególnie wartą podkreślenia jest również fakt, że okna z okuciem Select można projektować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami odbiorcy, dostosowując je do wystroju wnętrza czy wyglądu elewacji. Co więcej – dostępne w ofercie firmy OknoPlus okna z ukrytymi zawiasami sprawdzają się nie tylko w budynkach nowoczesnych, ale i w poddawanych renowacji obiektach zabytkowych, gdyż pozwalają im zachować swój pierwotny styl. Kiedy dodamy do tego wyjątkową stabilność i wytrzymałość (aż do 150kg) okien z okuciem Select, to będziemy mieli pewność, że eleganckimi, stylowymi oknami OknoPlus będziemy się cieszyć przez długie lata.

Okno funkcjonalne, bezpieczne i eleganckie to wymarzony przez wielu z nas ideał. Firma OknoPlus wzięła sobie do serca te pragnienia. Dostępne w ofercie OknoPlus okna w szerokiej palecie kolorystycznej, wyposażone w okucie Select, dzięki ukrytym zawiasom, solidności i stylowemu wyglądowi pozwolą nam rozkoszować się we własnym domu widokiem okna idealnie eleganckiego.