Wirtualny spacer – projekt Modesta

Firma OknoPlus w ramach współpracy ze studiem Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla projektu domu jednorodzinnego Modesta. To rezydencja z pięknymi, wielkogabarytowymi przeszkleniami oraz garażem na dwa samochody. Do wejścia zapraszają nas eleganckie, nowoczesne drzwi AluSTAR - model Kansas, z efektownym pochwytem ze stali szlachetnej. Na parterze znajduje się duży, reprezentacyjny salon z ponad 4-metrowym przeszklonym wyjściem na taras. Skorzystasz z jego zalet, przechodząc przez monumentalne drzwi przesuwne NorskStil. Rozwiązanie to jest nie tylko niezwykle estetyczne, ale również funkcjonalne. Drzwi wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Dzięki odstawieniu ramy od skrzydła o 6mm na całym obwodzie do wnętrza dostaje się świeże powietrze, a skrzydło pozostaje zaryglowane. Kolejną istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W otwartej kuchni, przylegającej do salonu, OknoPlus proponuje całoszklane okno narożne pozbawione szerokiego łącznika kątowego, który dodatkowo przesłaniałby widok na ogród. Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie oraz łazienka - wszystkie wyposażone w drzwi balkonowe NorskStil z ruchomym słupkiem. To właśnie on pozwala na otwarcie całej konstrukcji na oścież. W drzwiach balkonowych zastosowano okucie Select, w którym zawiasy są całkowicie ukryte w luzie wrębowym. Takie rozwiązanie nie tylko znacząco poprawia walory estetyczne stolarki, ale też przekłada się na większą szczelność, energooszczędność i dźwiękochłonność konstrukcji. Dodatkowo drzwi balkonowe NorskStil w sypialniach i łazience wyposażono w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet będąc rozszczelnione z zewnątrz wygląda na zamknięte.
Zobacz online >

Wirtualny spacer – projekt Kalipso Re

Firma OknoPlus w ramach współpracy ze studiem Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla domu jednorodzinnego Kalipso Re. Projekt wyróżniają pionowe akcenty przeszkleń wykonane w fasadowej konstrukcji aluminiowej. Wejście do domu prowadzi przez eleganckie drzwi AluSTAR - model Kansas. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras. Niezwykle designerskim pomostem dla tych dwóch przestrzeni stała się konstrukcja łącząca całoszklane okno narożne z drzwiami przesuwnymi NorskStil. To zachwycające, wielkogabarytowe przeszklenie wizualnie otwiera dom na ogród. Drzwi na taras wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W otwartej kuchni, przylegającej do salonu, OknoPlus również proponuje całoszklane okno narożne, pozbawione szerokiego łącznika kątowego, który dodatkowo przesłaniałby widok na ogród. Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie, wszystkie wzbogacone o konstrukcje przesuwne NorskStil. We wszystkich sypialniach drzwi wyposażono w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dzięki stałej wymianie powietrza w pomieszczeniu sypialnym uzyskujemy świeżą atmosferę idealną dla zdrowego snu. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet będąc rozszczelnione z zewnątrz wygląda na zamknięte.
Zobacz online >

Wirtualny spacer – projekt Zenon Atu

Firma OknoPlus w ramach współpracy ze studiem Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla domu jednorodzinnego Zenon Atu. Projekt wyróżnia imponujący salon z wyjściem na taras. Niezwykle designerskim pomostem dla tych dwóch przestrzeni stała się konstrukcja łącząca całoszklane okno narożne z drzwiami przesuwnymi NorskStil. To zachwycające, wielkogabarytowe przeszklenie wizualnie otwiera dom na ogród. Drzwi na taras wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W przylegającej do salonu kuchni, OknoPlus również proponuje całoszklane okno narożne, które pozbawione szerokiego łącznika kątowego, nie będzie ograniczało widoku na zewnątrz. Pozostałą powierzchnię parteru zajmują: pokój na uboczu, łazienka i przejście do kotłowni - wszystkie wyposażone w stolarkę okienną NorskStil. Na poddaszu znajdują się trzy duże sypialnie, gabinet oraz łazienka. Największy pokój oraz gabinet posiadają wyjście na balkon prowadzące przez drzwi przesuwne NorskStil. Również w sypialniach drzwi przesuwne wyposażone są w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dzięki stałej wymianie powietrza w pomieszczeniu sypialnym uzyskujemy świeżą atmosferę idealną dla zdrowego snu. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet będąc rozszczelnione z zewnątrz wygląda na zamknięte.
Zobacz online >