Wirtualny spacer – projekt Modesta

Firma OknoPlus w ramach współpracy z firmą Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla projektu domu jednorodzinnego Modesta. Projekt domu Modesta to rezydencja z pięknymi, wielkogabarytowymi przeszkleniami oraz garażem na dwa samochody. Wejście do domu prowadzi eleganckimi drzwiami AluSTAR - model Kansas, z efektownym pochwytem ze stali szlachetnej. Na parterze znajduje się duży, reprezentacyjny salon z ponad 4-metrowym przeszklonym wyjściem na taras, które stanowią drzwi przesuwne NorskStil. Drzwi te wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Dzięki odstawieniu ramy od skrzydła o 6mm na całym obwodzie, do wnętrza dostaję się świeże powietrze, a drzwi pozostają zaryglowane. Kolejną istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W otwartej kuchni, przylegającej do salonu, OknoPlus proponuje całoszklane okno narożne, pozbawione szerokiego łącznika kątowego, który dodatkowo przesłaniałby widok na ogród. Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie oraz łazienka, wszystkie wyposażone w drzwi balkonowe NorskStil z ruchomym słupkiem, który pozwala na otwarcie całej konstrukcji na oścież. W drzwiach balkonowych zastosowano okucie Select, w którym zawiasy są całkowicie ukryte w luzie wrębowym. Takie rozwiązanie nie tylko znacząco poprawia walory estetyczne stolarki, ale też przekłada się na wiekszą szczelność, energooszczęsdność i dźwiękochłonność konstrukcji. Dodatkowo drzwi balkonowe NorskStil w sypialniach i łazience wyposażono w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dzięki stałej wymianie powietrza w pomieszczeniu sypialnym uzyskujemy świeżą atmosferę idealną dla zdrowego snu. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet w czasie rozszczelnienia zachowuje parametry takie same jak okno zaryglowane i dla nieproszonych gości pozostaje zamknięte.
Zobacz online >

Wirtualny spacer – projekt Kalipso Re

Firma OknoPlus w ramach współpracy z firmą Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla projektu domu jednorodzinnego Kalipso Re. Projekt domu Kalipso Re wyróżniają pionowe akcenty przeszkleń wykonane w fasadowej kontrukcji aluminiowej. Wejście do domu prowadzi eleganckimi drzwiami AluSTAR - model Kansas. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, które stanowi konstrukcja, łącząca całoszklane okno narożne z drzwiami przesuwnymi NorskStil. Całość stanowi wielkogabarytowe przeszklenie, otwierające wizualnie dom na ogród. Drzwi na taras wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W otwartej kuchni, przylegającej do salonu, OknoPlus również proponuje całoszklane okno narożne, pozbawione szerokiego łącznika kątowego, który dodatkowo przesłaniałby widok na ogród. Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie, wszystkie otwierają się drzwiami przesuwnymi NorskStil na długie loggie pod okapami ścian szczytowych. We wszystkich sypialniach drzwi przesuwne NorskStil wyposażone są w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dzięki stałej wymianie powietrza w pomieszczeniu sypialnym uzyskujemy świeżą atmosferę idealną dla zdrowego snu. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet w czasie rozszczelnienia zachowuje parametry takie same jak okno zaryglowane i dla nieproszonych gości pozostaje zamknięte.
Zobacz online >

Wirtualny spacer – projekt Zenon Atu

Firma OknoPlus w ramach współpracy z firmą Archeton zaproponowała kompleksowe zestawienie stolarki otworowej dla projektu domu jednorodzinnego Zenon Atu. Projekt domu Zenon Atu wyróżnia imponujący salon z wyjściem na taras, które stanowi konstrukcja, łącząca całoszklane okno narożne z drzwiami przesuwnymi NorskStil. Całość stanowi wielkogabarytowe przeszklenie, otwierające wizualnie dom na ogród. Drzwi na taras wyposażone są w okucie Comfort, pozwalające na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Istotną zaletą tego rozwiązania, poza względami bezpieczeństwa, jest umożliwienie stałego, umiarkowanego dopływu powietrza, a tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do pomieszczeń, w których znajduje się kominek. W przylegającej do salonu kuchni, OknoPlus również proponuje całoszklane okno narożne, które pozbawione szerokiego łącznika kątowego, nie będzie ograniczało widoku na zewnątrz. Pozostałą powierzchnię parteru zajmują: pokój na uboczu, łazienka i przejście do kotłowni, wszystkie wyposażone w stolarkę okienną NorskStil. Na poddaszu znajdują się trzy duże sypialnie, gabinet oraz łazienka. Największy pokój oraz gabinet posiadają wyjście na balkon prowadzące przez drzwi przesuwne NorskStil. Również w syialniach drzwi przesuwne wyposażone są w okucie Comfort. Zapewnia ono stałą, ale łagodną wymianę powietrza, a tym samym odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dzięki stałej wymianie powietrza w pomieszczeniu sypialnym uzyskujemy świeżą atmosferę idealną dla zdrowego snu. Warto podkreślić, że okucie Comfort nawet w czasie rozszczelnienia zachowuje parametry takie same jak okno zaryglowane i dla nieproszonych gości pozostaje zamknięte.
Zobacz online >