Drzwi zewnętrzne – czarne robią designerską furorę

Drzwi wejściowe to swoista wizytówka każdego domu, a zarazem strażnik czuwający nad bezpieczeństwem i spokojnym snem mieszkańców. Nic więc dziwnego, że z jednej strony muszą być funkcjonalne, trwałe i niezawodne, z drugiej zaś estetyczne, designerskie oraz pasujące do kompozycji elewacji, a nawet całej przydomowej strefy. Absolutnym hitem ostatnich sezonów są wysokiej jakości drzwi zewnętrzne czarne! Wszak to barwa ponadczasowa, która po prostu nigdy nie wychodzi z mody!

Sprawdź, jakie drzwi zewnętrzne czarne znajdziesz w kolekcjach Reveal, STAR, Aluglass i PVC Classic.


Drzwi wejściowe czarne – w duecie i solo

Czerń – synonim niezaprzeczalnej elegancji, szyku i klasy, ale również kolor bez wątpienia kojarzący się z nowoczesnością, oryginalnością i śmiałością. Wszystko zależy do tego, czy staje się aktorem pierwszego planu, czy tworzy zachwycające kombinacje z innymi barwami. Drzwi wejściowe czarne zagrają doskonale solo – zwłaszcza we wnętrzach industrialnych, loftach i klimatach pofabrycznych oraz w otoczeniu całej palety RAL – szczególnie, gdy tworzymy przestrzeń minimalistyczną, nowoczesną lub glamour. A to dopiero początek ich możliwości!

Drzwi zewnętrzne – czarne tło i designerskie akcenty!

Choć czarne drzwi zewnętrzne to ozdoba sama w sobie, nic nie stoi na przeszkodzie, by wynieść ich dekoracyjność na zupełnie nowy poziom. A opcji jest naprawdę wiele! Skrzydła w tym kolorze doskonale zaprezentują się w towarzystwie przeszkleń – piaskowanych, satinovo, a nawet z fantazyjnym wzorem. Szkło może zajmować znaczną część ich powierzchni lub stanowić niebanalny detal zdobniczy. Ale szyba to nie jedyna opcja, w zestawieniu z którą ciemne elementy czują się naprawdę dobrze. Drzwi wejściowe czarne można z powodzeniem przeplatać z fakturą imitującą drewno, beton, a nawet kamień. Wisienką na wzorniczym torcie będzie stylowy pochwyt lub nowoczesna klamka. W przypadku doboru akcesoriów i wariantów wykończenia ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Tam, gdzie piękno spotyka technologię

Drzwi zewnętrzne – czarne powinny zachwycać nie tylko projektem, ale i również jakością wykonania oraz najwyższymi parametrami – tylko taki zestaw gwarantuje pełnię zadowolenia z inwestycji – nawet na długie lata. Nasze rozwiązania są niezwykle bezpieczne, energooszczędne, dbają o domową ciszę i chronią domowników przed chłodem. Sprawdzą się więc doskonale również w projektach domów ekologicznych i pasywnych – takich, które stawiają przed inwestorem naprawdę wysokie wymagania.