Oficjalnie zakończyliśmy Promocję Zimową, ale dla wszystkich, którzy nie zdążyli odebrać największych korzyści od OknoPlus przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Szczegóły promocji oraz wysokość rabatów dostępne w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus. Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas! Działamy także online – koniecznie do nas zadzwoń!
W  tym roku nieco wcześniej niż zwykle startuje promocja zimowa 2020. Rabaty sięgają nawet 47%, a to tylko jeden z profitów. Do wzięcia jest jeszcze mnóstwo bonusów, niespodzianek i nagród – jakich, decyduje klient. W tej grze są wyłącznie wygrani. Jak wygląda mapa niekończących się korzyści od OknoPlus? O co gramy Nowoczesne okna, bramy i... Więcej »
Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja w OknoPlus Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący dzień – bez żaluzji, rolet i kosztownej klimatyzacji? Komfort termiczny zapewniają nowoczesne okna ze szkłem selektywnym Cool-Lite lub Suncool. Przez całe wakacje w OknoPlus można takie nabyć z wysokim rabatem. Proponowana przez OknoPlus promocja Projekt w szacie COOL... Więcej »