Warning: Undefined variable $html in /usr/home/oknoplus/domains/oknoplus.com.pl/public_html/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/page-promocje.php on line 56
Wymiana okien i drzwi to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim inwestycja w komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność, a Zimowa Promocja OknoPlus to idealny moment, by pomyśleć cieplej o… swoim domu! Już dziś oddajemy w Twoje ręce rabaty sięgające nawet 46% – zarówno na nasze flagowe rozwiązania, jak i zupełne nowości – w tym okna... Więcej »
Coraz niższe temperatury, krótkie dni, częstsze opady deszczu – jesień, choć bywa zachwycająca, nie zawsze jest piękna i łaskawa. To zatem ostatni dzwonek, by wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o domowe ciepło, niższe rachunki za ogrzewanie, nieco więcej światła i upragnioną ciszę. Jak? Wymieniając nadgryzioną zębem czasu stolarkę na nowoczesne, wysokiej jakości... Więcej »
Nowy sezon budowlany, nowe promocje OknoPlus Wiosna w OknoPlus rozkwita szerokim wachlarzem nowości oraz wysokimi rabatami. To najlepszy moment, by przyjrzeć się bliżej swoim wysłużonym oknom i drzwiom lub wybrać wymarzone rozwiązania do nowo powstającego budynku – zwłaszcza, że w sezonowej promocji przygotowaliśmy dla Was cały szereg niespodzianek. Nowoczesne drzwi wejściowe Reveal, kolor DB Alux... Więcej »
Oferujemy stolarkę otworową najwyższej jakości, produkowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. PVC i aluminium, typowe i w wersjach XXL. Salon OknoPlus oferuje: Okna PVC i aluminiowe o doskonałym wzornictwie, pasujące zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Produkty o świetnej izolacyjności akustycznej i termicznej. Okna w wersjach antywłamaniowych. Najnowocześniejsze okna spełniające wysokie wymagania energooszczędności – z... Więcej »
Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący dzień – bez żaluzji, rolet i kosztownej klimatyzacji? Komfort termiczny zapewniają nowoczesne okna ze szkłem selektywnym Cool-Lite lub Suncool. Przez całe wakacje w OknoPlus można takie nabyć z wysokim rabatem. Proponowana przez OknoPlus promocja Projekt w szacie COOL obowiązuje od 1 lipca do 30 września 2020. Obejmuje... Więcej »