Okna i drzwi w zimowej promocji OknoPlus 2021 Piękne z zewnątrz, niezawodne wewnątrz Stoją na straży bezpieczeństwa i komfortu domowników, troszczą się o ciszę i ciepło, a do tego stanowią doskonałe dopełnienie modnych wnętrz. Designerskie okna i drzwi OknoPlus, bo o nich mowa, kupisz teraz z rabatem nawet do 47% i zadbasz o wnętrze Twojego... Więcej »
Coraz niższe temperatury, krótkie dni, częstsze opady deszczu – jesień, choć bywa zachwycająca, nie zawsze jest piękna i łaskawa. To zatem ostatni dzwonek, by wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o domowe ciepło, niższe rachunki za ogrzewanie, nieco więcej światła i upragnioną ciszę. Jak? Wymieniając nadgryzioną zębem czasu stolarkę na nowoczesne, wysokiej jakości... Więcej »
Nowy sezon budowlany, nowe promocje OknoPlus Wiosna w OknoPlus rozkwita szerokim wachlarzem nowości oraz wysokimi rabatami. To najlepszy moment, by przyjrzeć się bliżej swoim wysłużonym oknom i drzwiom lub wybrać wymarzone rozwiązania do nowo powstającego budynku – zwłaszcza, że w sezonowej promocji przygotowaliśmy dla Was cały szereg niespodzianek. Nowoczesne drzwi wejściowe Reveal, kolor DB Alux... Więcej »
Oferujemy stolarkę otworową najwyższej jakości, produkowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. PVC i aluminium, typowe i w wersjach XXL. Salon OknoPlus oferuje: Okna PVC i aluminiowe o doskonałym wzornictwie, pasujące zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Produkty o świetnej izolacyjności akustycznej i termicznej. Okna w wersjach antywłamaniowych. Najnowocześniejsze okna spełniające wysokie wymagania energooszczędności – z... Więcej »
Oficjalnie zakończyliśmy Promocję Zimową, ale dla wszystkich, którzy nie zdążyli odebrać największych korzyści od OknoPlus przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Szczegóły promocji oraz wysokość rabatów dostępne w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus. Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas! Działamy także online – koniecznie do nas zadzwoń!
W  tym roku nieco wcześniej niż zwykle startuje promocja zimowa 2020. Rabaty sięgają nawet 47%, a to tylko jeden z profitów. Do wzięcia jest jeszcze mnóstwo bonusów, niespodzianek i nagród – jakich, decyduje klient. W tej grze są wyłącznie wygrani. Jak wygląda mapa niekończących się korzyści od OknoPlus? O co gramy Nowoczesne okna, bramy i... Więcej »
Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący dzień – bez żaluzji, rolet i kosztownej klimatyzacji? Komfort termiczny zapewniają nowoczesne okna ze szkłem selektywnym Cool-Lite lub Suncool. Przez całe wakacje w OknoPlus można takie nabyć z wysokim rabatem. Proponowana przez OknoPlus promocja Projekt w szacie COOL obowiązuje od 1 lipca do 30 września 2020. Obejmuje... Więcej »