Doskonały kompan nowoczesnych projektów

Popielaty, gołębi, stalowy, grafit – szarość niejedno ma imię, a to sprawia, że bryluje w aranżacjach zarówno solo, jak również w barwnych duetach. Nic więc dziwnego, że drzwi zewnętrze szare to prawdziwy hit architektoniczny ostatnich lat – zwłaszcza w dobie popularności stylu scandi, klimatu loftowego i domów industrialnych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by drzwi wejściowe szare zagościły również w tradycyjnych budynkach – świetnie czują się w towarzystwie drewna i cegły. A do tego rozwiązania OknoPlus są nie tylko designerskie, ale doskonałe pod względem technicznym.


Drzwi zewnętrzne szare – saute czy z dodatkami?

Szarość ma w sobie coś takiego, co sprawia, że z jej pomocą możemy stworzyć zarówno niezwykle dynamiczną kompozycję, jak i harmonijną aranżację. Wszystko zależy od tego, czy drzwi wejściowe szare stworzą duet z wariantami monochromatycznymi, czy zagoszczą w towarzystwie kontrastowych barw. Jednak kolor to tylko jedna z kwestii, gdy mowa o nowoczesnym designie. Drzwi zewnętrzne szare OknoPlus otwierają przed Tobą niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Lubisz klasykę? Wybierz jednolite skrzydło z tradycyjną klamką. Wolisz loftową lub industrialną surowość? Postaw na drzwi wejściowe szare imitujące fakturę betonu, z czarnymi dodatkami np. w postaci nowoczesnego pochwytu. Twoje serce podbił jasny styl scandi? Wzbogać skrzydło o drewniane dodatki i duże przeszklenia tak, by jeszcze więcej światła wpadało do pomieszczeń.

Drzwi wejściowe szare z ALU czy PVC?

Choć kilka lat temu pytanie to mogło wydawać się zasadne, dziś zarówno rozwiązania wykonane z aluminium, jak i PVC mogą pochwalić się doskonałą termiką, niezawodną trwałością, wysoką odpornością na negatywne działanie warunków atmosferycznych oraz dźwiękoszczelnością. Z nawiązką wyprzedzają wymagania Warunków Technicznych 2021, co sprawia, że stają się doskonałym wyborem do ekologicznych, niskoemisyjnych domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Dodając do tego szeroki wachlarz nowinek technologicznych, tj. możliwości otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, systemu Bluetooth czy klucza RIFD, a także dodatkowe elementy podnoszące bezpieczeństwo i wartości antywłamaniowe, zyskujemy gwarancję, że drzwi zewnętrzne szare będą nie tylko cieszyć oko, ale zadbają o spokojny sen, ciepło i wypoczynek domowników.

Drzwi zewnętrzne szare znajdziesz w aluminiowych kolekcjach Reveal oraz STAR, a także w naszych wariantach wykonanych z PVC.