Nowoczesny design, najwyższe parametry

Okno narożne klejone to doskonały dowód na to, że dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i nieustannemu poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań, otrzymujemy produkt ze wszech miar… doskonały. Okno narożne bez słupka nie tylko otwiera przed nami nowe możliwości aranżacyjne, ale zapewnia jeszcze większą powierzchnię przeszklenia. Więcej światła we wnętrzu, designerska, lekka konstrukcja i zwiększone parametry techniczne to atuty, które trafiają zarówno do miłośników współczesnego wzornictwa oraz tych, którzy poszukują najbardziej wyśrubowanych parametrów.

Okna narożne klejone to odpowiedź na zapotrzebowanie architektów i inwestorów, którzy stawiają na oryginalne, nieszablonowe rozwiązania wymykające się wszelkim schematom. Minimalizm w panoramicznym rozmiarze XXL sprawdzi się tu doskonale!

Okno narożne bez słupka, za to z najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu

Tak, jak diabeł tkwi w szczegółach, tak nasz sukces tkwi w konstrukcji. Okna narożne bez słupka wyposażone zostały w nowoczesne pakiety 6 mm szyb ze „stepem”, łączone tak, jak w fasadach strukturalnych, z szybą zewnętrzną wykonaną ze szkła hartowanego. To gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dodatkowe zabezpieczenie dla przeszkleń stanowi montowany od zewnątrz aluminiowy narożnik lakierowany. Ten wąski, estetyczny element osłania krawędzie pakietu szyb, chroniąc je przed działaniem słońca. Naprężenia i pęknięcia odchodzą więc w zapomnienie.

Ciepło, cieplej, okno narożne klejone!

Nikogo już nie powinno dziwić, że stolarka musi być przede wszystkim energooszczędna – niezależnie od tego, jak bardzo jest „designerska”. Technologia zastosowana w oknach narożnych bez słupka OknoPlus zapewnia doskonałą izolację termiczną. Nowy sposób łączenia pakietów szyb powoduje znaczne ograniczenie powstawania mostków termicznych – zwłaszcza w stosunku do okien z tradycyjnymi łącznikami kątowymi.

Dodatkowe docieplenie z użyciem wkładu termicznego na połączeniu pakietów minimalizuje straty ciepła, co idealnie wpisuje się w założenia budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Podczas montażu miejsca połączenia pakietów są zabezpieczane klejem o bardzo wysokiej odporności. Takiego samego produktu używa się do fasad aluminiowych.

Nowa technologia okien narożnych klejonych dostępna jest we wszystkich oferowanych przez OknoPlus systemach Salamander, a także w systemach aluminiowych.

Gotowi, by spojrzeć na design pod zupełnie nowym… kątem?